Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha egy lány könnyen, akár fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány könnyen, akár fél órán belül ágyba bújik egy idegennel akivel akkor találkozott először és ezt teljesen normálisnak tartja, ebből kiindulva neki a szex csak egy szükség, akkor lehet fontos neki a megcsalás fogalma?

Figyelt kérdés
Szerintem egy ilyen lánynál, a szex párkapcsolaton belül nem egy olyan momentum ami belsőségesebbé teszi a kapcsolatot, nem egy nyitottság nyújtását jelenti a férfi irányába. Ebből kiindulva, egy ilyen lány könyebben is csal, mivel nincs szüksége érzelmekre, nem kell közelebb kerülnie valakihez, hogy lefeküdjön vele. Illetve, lehet egyáltalán számára fontos momentum a megcsalás? Úgy értem, ha a férfitól megkap mindent, szeretetet, törődést, de a férfi mondjuk félrelépne, akkor miért lehet zavaró számára, hiszen csak szex, amelyet ebből kiindulva az ő részéről sem egy nyitottság a másik fél felé. Ha az egyik részről úgymond erkölcstelen, akkor a másik részről miért lehetne erkölcsös? Ő a törődést keresi a párkapcsolatban, a szex bárkivel lehet. Nektek mi a véleményetek?

2014. nov. 5. 11:17
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

Valakinek egy tettéből nem lehet következtetni az egész személyiségére és a jövőbeni cselekedeteire.

Ha valakik ilyen gyorsan ágyba bújnak, akkor abból azért elég ritkán lesz eleve komoly kapcsolat.

Ha szeretünk valakit és komolyan gondoljuk a kapcsolatot, akkor nem fér bele a megcsalás, illetve, ha megtörténik, akkor nagyon fáj.

És nyilván nem mindenkit ugyanúgy szeretünk.

Szóval én ilyen elméleteket nem gyártanék :)

2014. nov. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
s, ha nem egy tettről beszélünk, hanem többszöriről? Továbbá, attól még megtette, tehát képes könnyen ágyba menni másokkal, nem csak a gondolattal játszott.
2014. nov. 5. 11:24
 3/30 anonim ***** válasza:
48%

Ezért nem jó az ilyen könnyűvérű nőkkel kezdeni komolyba.

Ott simán összejön a megcsalás, hiszen neki a szex csak úgy megy, mintha egy kenyeret megkenne.

Az a nő kevésbé fog megcsalni, aki mondjuk vár legalább egy hetet mielőtt ágyba bújna valakivel(mondjuk ha állandóan legyeskednek körülötte ő is bebukja, de legalább nem fogják egy egyszerű csajos bulin még a szart is kikefélni belőle)

2014. nov. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
52%

Azt, hogy érti a szex és szex között a különbséget. Tud testi igény alapján is szexelni (ez rendben van) és gondolom ismeri a szerelmeskedés fogalmát is.

Azért érti a szex és szex közötti különbséget mert tudja, hogy mikor "csak szex" és mikor "nem csak szex".

Akibe szerelmes azzal megélheti az együttlétet sokkal mélyebben is mint testi igény. A kettő nem zárja ki egymást.

A megcsalásra való hajlandóságot sem ez növeli szerintem.

A megcsalás vagy pánik reakció, vagy "erkölcsi trehányság" inkább, lehet bosszú, lehet még egy sor dolog. Az, hogy megteszi e a másik háta mögött vagy sem, az szerintem jellembeli, nem szexuális kérdés.

Az, hogy valaki szerelem nélkül nem tud nemi kapcsolatot létesíteni az szerintem még messze nem zárja ki egy bosszú szex lehetőségét, amire már láttunk példát nem egyszer itt a gyk-n kérdésben. (az megint másik kérdés, hogy a személyes magánvéleményem szerint szexelni mindenki tud szerelem nélkül, maximum nem élvezi annyira. De ha akar tud, és a test reagálni is fog. Ez szigorúan csak magánvéleményem)


A nyitottság témakör pedig szintén nem szexuális kérdés, hanem érzelmi.

Két nagyon fontos előfeltétele van. Ha bármelyik nem teljesül, akkor azonnal bukta az egész, és rámegy a kapcsolat.

- A felek közötti elképesztően erős érzelmi szál. Olyan erős, hogy mellette eltörpül és nem probléma a "csak szex" mással. Felül áll a féltékenység, "elhagyhat érte", "vele biztos jobb", "miért nem vagyok elég" stb... gondolatokon

- Érti, és tudja mi a szex és szex között a különbség, de mindkét fél. És ezen van a hangsúly: mindkét fél így gondolja!

Ha az egyik félnél ficak van ebben akkor gáz lehet, és gyaníthatóan lesz is. Ha nincsen, akkor viszont igen jól járnak.

2014. nov. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
43%

Jól van Dowd ismerjük már nagyon jól a véleményedet a témából, egyszerűbb lenne, ha belinkelnél egy régebbi választ, mert ugyan azt a sablondumát tolod, mint mindig.

De még mindig nem bírod felfogni, hogy a ribik 99%a nem ilyen intelligens, okos nő, hanem egyszerű szutyok, aki bárkinek szétdobja a lábát.

2014. nov. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Igen, egyszerűbb lenne linkelni ez tény és való.
2014. nov. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
75%
#5 Na hát, azért a te szádban is világít a Negro.
2014. nov. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Dowd:


Igen, van szex és szex közötti különbség, viszont. Nem egy esetben történnek olyanok, hogy például egy társkereső oldalon, előre megbeszél két idegen szexet. Véleményem szerint, egy intelligens nő ilyet nem csinál. Gondolni lehet itt nemi betegségre, arra, hogy talán nem is az és úgy néz ki az illető ahogy. Ha szexet akar, akkor is legyen annyi tartása, hogy nem már látatlanul, ismeretlenül mond igent. Másik részről megközelítve, lehet úgy is, hogy találkozik valakivel, majd, ha úgy gondolja, következő találkozáskor szexelnek, vagy ismerősi (nem baráti) köréből, ex, stb. teszi ezt. Nem hiszem, hogy az normális tudna lenni amit a fentiekben leírtam. Ilyen esetben ráadásul azt sem lehetne mondani, hogy hirtelen fellángolás, mint amikor például egy szórakozóhelyen ismerkedik meg így valaki és ágyban kötnek ki. Ez alapból egy felelőtlen gondolkodásra utal.

2014. nov. 5. 11:58
 9/30 anonim ***** válasza:
0%

Bírom Dawn stílusát,általában megegyezik a véleményünk.Örömmel olvasom mindig a hozzászólásait.

A félórás riherongyokkal meg nem kell foglalkozni,meg kell őket dugni aztán tsáó.Semmi több.

f/28

2014. nov. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Én Dowd válaszait már el se olvasom, elég volt egy párszor, tényleg ugyanaz van mindben, és ismerem a hozzáállását a témához. :d
2014. nov. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!