Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez mitől van? Kezdhetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mitől van? Kezdhetek féltékeny lenni?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel holnap lesz két hónapja hogy járok.

Eleve ott kezdődik, hogy én első hétre vettem neki egy csokit, ő semmit. Én vettem neki csokit az első hónapra is, de szintén semmi. Most van a második hónap és én vettem neki egy ferrerrót, ő semmit. Holnap adtam volna neki oda, de mondta hogy holnap nem jön mert vérvételre megy.

A másik, meg mindig írjuk egymásnak, hogy "szeretlek". Megkérdezem tőle Ask.fm-en névtelenül, hogy kit szeret a legjobban, a válasz hogy egy fiút. Erre kérdezem szintén névtelenül, hogy kit? Erre semmi válasz. Majd írom neki Ask.fm-en hogy szeretlek, utána a nevem-> szintén semmi válasz.

Állandóan féltékeny azokra a lányokra, akikkel facebookon beszélek, közben ő arról mesél nekem, hogy hány órát beszél telefonon egy fiúval. Mondja hogy 5 a rekord. Persze engem a világért sem hív fel.

Mondom neki hogy nekem ő az ideális lány, erre ő annyit ír hogy "cuki", nem azt hogy te is vagy valami.

Mit tegyek?



2014. dec. 8. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
keress más csajt az ilyen flegma idiótáknak csak addig kellessz amíg nincs lovuk.. ha érted mire célzok.
2014. dec. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne féltékenykedj. Hagyd ott a pitlibe!
2014. dec. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha azt érzed hogy nem te vagy neki az első és a legfontosabb lehet csak hülyít. Hosszabb távra tervez veled, mennyit beszéltetek ilyenekről?
2014. dec. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

koszi a válaszokat :D

azt mondta, hogy akár a feleségem is lesz....

2014. dec. 8. 21:02
 5/7 anonim válasza:
Sztem dobd. Csak szorakozik veled, addig kellesz csak neki amig nem talal egy jobbat. A suliban hogy viselkedtek? Ott milyen veled szemelyesen?
2014. dec. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
személyesen, ha nincs ott senki akkor teljesen jófej, kedves meg ölelget, de h avan ott valaki más is, akkor szinte észre sem vesz. tehát nem teljesen szar le ha valaki ott van, hanem mondjuk akkor nem ölelget.
2014. dec. 12. 13:55
 7/7 anonim válasza:
2 verzió van. Az egyik hogy mivel csak 2 hónapja jártok szégyenlős még előtted és nemkell rászólni hogy mért nem írja ezt vagy azt vagy mért nem vesz csokit neked a másik verzió hogy csak kedvel nem pedig szeret. De az viszont egyáltalán nem álja hogy más pasikkal beszél telefonon
2017. jan. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!