Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalom a párom, és még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalom a párom, és még büntudatom sincs, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk eggyütt és az utobbi idöben eltávolodtunk egymástól, mert rengeteget dolgozik és elhanyagol engem ráadásul nökkel is sokat van. A munkatársammal közel kerültünk egymással és megcsaltam vele a jelenlegi párom esdig 4*, nagyon élvezem nincs büntudatom és izgatónak találom, hogy a pasimmal közös ágyban csinálom, miközbe tudom bármikor bejöhet. Majd miután elmegy és a pasim visszajön vele is lefekszek mintha mise történt volna. Abba kéne hagynom? Vagy elkéne mondjam?

2015. jún. 21. 20:40
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
szakítanod kéne.
2015. jún. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
ott kéne hagynod...már rég ott kellett volna
2015. jún. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem egy ku.v@ vagy, de ez személyes vélemény. :D
2015. jún. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
77%
Lefordítom a kérdést: sokat dolgozik, hogy meg tudjatok élni, de az is cseszi a csőröd, ha sok kolléganője van, amiről nem tehet. Szánalmas.
2015. jún. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 RRR ***** válasza:

lépj le

ennek semmi értelme

2015. jún. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 MolotovPunk ***** válasza:

Ha ennyire eltávolodtatok egymástól,akkor szerintem jobb,ha szakítasz vele,mert később ebből lehet nagyobb pofára esésed lehet...Lebukás,magyarázkodás.

Amúgy ezek után minek vagytok még együtt?

2015. jún. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Nincs rossz véleményem, élj! Bár nem értem miért vagy vele még mindig, vagyis de megértem ill. el tudom képzelni... igazából meglepve se vagyok, és még kis se vagyok akadva... csináld ami jól esik, ha neked így jó tedd így... csak egy velemit ill. valakit sajnálok a párod, hogy nem tudja mivan... ha az én csajom lennél és rájönnék egy szó nélkül kivágnálak, de ugye lehet ő is megcsal...
2015. jún. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
24%
Úgy fejbe lőnélek egy távcsöves puskával.
2015. jún. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
72%
Szvsz megint egy egyedülálló úr unatkozik, akit megtapostak a nők, és szeretne rájuk rossz fényt vetni, illetve élvezettel olvasni a sok, nőket fikázó kommentet.
2015. jún. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Ez nem túl gerinces,ugye tudod?

Gondolj bele,ha veled csinálná ezt valaki... Szakíts mielőbb,legyen benned ennyi.

Minél előbb, annál jobb,annál kisebb lelki sérülést fogsz okozni a párodnak.

Szégyelld magad, de nagyon.

2015. jún. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!