Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalom a párom, és még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalom a párom, és még büntudatom sincs, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk eggyütt és az utobbi idöben eltávolodtunk egymástól, mert rengeteget dolgozik és elhanyagol engem ráadásul nökkel is sokat van. A munkatársammal közel kerültünk egymással és megcsaltam vele a jelenlegi párom esdig 4*, nagyon élvezem nincs büntudatom és izgatónak találom, hogy a pasimmal közös ágyban csinálom, miközbe tudom bármikor bejöhet. Majd miután elmegy és a pasim visszajön vele is lefekszek mintha mise történt volna. Abba kéne hagynom? Vagy elkéne mondjam?

2015. jún. 21. 20:40
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
51%

21:20-as

Ezen az oldalon sokkal elnézőbbek a hűtlen nőkkel, mint a hűtlen férfiakkal! Úgyhogy pont hogy t sz@rtok az egyenjogúságba!

NŐK! FOGJÁTOK FEL MÁR VÉGRE, HOGY AZ SEMMIVEL SEM KISEBB BŰN HA TI LÉPTEK FÉLRE MINTHA FÉRFI TESZI!

2015. jún. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
71%
Mi az, hogy szereted, meg sajnálod? Ha szeretnéd biztos nem vernéd így át! Nem irom le milyen jelzőkkel illetnélek...
2015. jún. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem egy ordas nagy r***** vagy, mondom ezt úgy, hogy én is lány vagyok, de a gyomrom forog a hozzád hasonlóktól.. Ha valami nem megy, azt nem kell erőltetni, szakítani kell és ennyi. Minek kell agyba-főbe csalni a másikat?! Lefekszel a munkatársaddal, majd mivel egy farok nem elég, lefekszel a "pasiddal" is. Hát igen, én az ilyet mindennek nevezném csak nőnek nem. Büszke lehetsz magadra, megérdemled, hogy valaki ugyanezt csinálja majd veled.
2015. jún. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
10%
komolyan mondom csinálnék ide egy olyan kategóriát, hogy "álszentek gyülekezete, olvassuk közösen a Bibliát" :D esküszöm sírok tőletek :D először nézzen minden rbncozó a lelke mélyére és azután ítélkezzen :D
2015. jún. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

Jo rbanc vagyok oke, tultargyaltuk ezt mar hallotam, valaki valami mas?? Nemigaz, hogy senki nem volt még ilyen helyzetbe..

Milyen álszent?:D alapbol nem irom ki ha az lennék.. Istenem, mindenki jatsza a husegeset, megnézném mennyi párkapcsolatotok volt, mert ha lett volna igazi akkor tudnátok, hogy egy párkapcsolat nem olyan egyszerü, szakithatok én de azzal nem oldodik meg semmi.. A pasim nagyon tapados, es nemszallna le rolam...

2015. jún. 22. 10:40
 26/29 anonim ***** válasza:
0%

24-es vagyok :D


az álszent téma a kommentelők javának szólt te lány :D :D :D

2015. jún. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Jaaa :DD igen rbancozni konnyu, tiszta alszentek.. Chh..
2015. jún. 22. 11:00
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

Tudod van, aki nem játssza a hűségest, mert az is. ;)

Biztos nehéz elhinni, de van még ilyen ember hálistennek.

Volt már párkapcsolatom, és nem, nem olyan ami 1-2 hétig vagy 1-2 hónapig tartott, de szerintem az, hogy kinek hány meg milyen párkapcsolata volt, nem függ össze azzal, hogy hűséges-e vagy sem. :) Csak ugye egyszerűbb erre fogni, valami indok mindenkinek kell.

Az ember vagy hűséges és nem játsszik a másik érzéseivel, vagy egy érzéketlen barom, aki tesz a másikra, hogy neki ez hogy eshet.

Érdekes módon nekem is volt olyan barátom, aki nagyon is tapadós volt, sőt már-már zaklatott is, mégis szakítottam vele, nem pedig megcsaltam.

Senki nem mondta, hogy egy párkapcsolat egyszerű, de épp ezért mondtuk itt többen is, hogyha valami nem működik, le kell ülni és megbeszélni, hogy szakítani kellene, mert már nincsenek rendben a dolgok.

De ez, amit te csinálsz, a lehető legundorítóbb dolog, amit csak tehetsz, nyilván hisz egyszerűbb félrekefélni, mint leülni és normálisan megbeszélni.

2015. jún. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Van amikor eljön az a pillanat, hogy az, higy leülünk beszélni már nem használ. Nem szép dolog tőlem, azóta felvetettem, hogy szakitsunk se nem igazán értette vagy akarta megérteni.
2015. jún. 23. 10:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!