Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Gondoltam csinálok egy kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondoltam csinálok egy kis felmérést, a Gyk-t olvasó hölgyek közül hányan tudnának elképzelni egyoldalúan nyitott kapcsolatot? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, a nők hány százaléka tartja elképzelhetőnek, életképesnek azt a fajta kapcsolatot, melyben ők bármikor félreléphetnek, szexuálisan teljes szabadságuk van, miközben a pasijuk teljesen hűséges.

2015. jún. 21. 21:11
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/81 anonim ***** válasza:
90%
Akkor tök felesleges kapcsolatban lennem, ha amúgy is mindenkivel szexelhetek... ennek így nincs semmi értelme.
2015. jún. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/81 anonim ***** válasza:
91%
Kizárt,csak olyan kapcsolatban menne ahol érzelmek nincsenek egyik fél felől sem.
2015. jún. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/81 anonim ***** válasza:
74%

én el tudnám képzelni.

bár az hogy a lehetőség ott van, lehet elég is lenne. minden barátomhoz hűséges voltam, szerintem ha lenne is ilyen kapcsolatom 10 évente 1x lépnék félre maximum.. :D

2015. jún. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/81 A kérdező kommentje:

Engem vonz az ha egy nő teljes szabadságot él meg szexuális értelemben. Tehát én belemennék abba hogy a barátnőm mellettem amikor kedve úgy hozza, mással is lefeküdjön. Persze, tudom, a legtöbben nem élnének a lehetőséggel, csak arra vagyok kíváncsi, nagyjából százalékosan milyen lehet az arány, és ki az aki ilyesmit el tud egyáltalán képzelni.


Gondolom főleg olyanoknak lehet az ilyen felállás érdekes, akik nagy szexuális étvággyal rendelkeznek és előző kapcsolataikban zavarta őket ha a pasijuk féltékeny volt, esetleg pont amiatt ment tönkre a kapcsolat mert lefeküdtek mással és ez kiderült.

2015. jún. 21. 21:18
 5/81 anonim ***** válasza:
90%

szerintem , aki hajlamos rá az úgy is megfogja tenni, max Visszamegy majd a pasijához mint egy állandó ponthoz a kilengései között....

találkoztam már nem egy ilyennel.

Például volt olyan,hogy egy csaj velem csalta a paliját , sőt volt ,hogy többet volt velem mint a palijával , végül rám unt meg úgy én is rá, aztán állítólag visszament a palijához.

Aztán ki tudja , lehet még mellettem is volt egy vagy több másik szeretője , soha nem derült ki.

2015. jún. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/81 A kérdező kommentje:
Igen, pont ilyesmire gondolok, csak teljesen nyíltan is csinálhatja:) Pl péntek este úgy dönt hogy nem alszik itthon, elmegy vkivel bulizni és csak másnap jön haza. Teljes szabadság.
2015. jún. 21. 21:29
 7/81 anonim ***** válasza:
92%

szerintem az ilyen abszolút nem egészséges dolog

ha a lányom ezt csinálná biztos szólnék neki,hogy most már álljon meg a menet egy f. sznál,ha látnám,hogy túlzásba viszi

2015. jún. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/81 anonim ***** válasza:
30%
#5: Ezt jó tudni. Azért ennyire ne legyél nőgyűlölő, hogy megbuzulódsz. :D
2015. jún. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/81 anonim ***** válasza:
82%

mi a kínod?

nőgyűlölő?

miért lennék?

a női nemnél már csak a női igent szeretem jobban.

2015. jún. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/81 anonim ***** válasza:
92%
Nem olvastam a válaszokat, de amúgy sem elfogadható számomra a nyitott kapcsolat, semmilyen formában, tudom, hogy vannak, akiknek igen és ezzel nincs is bajom, az ő dolguk. De, ha már nyitott, akkor szerintem úgy lenne fair, ha a másik is ugyanúgy tehetné.
2015. jún. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!