Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Gondoltam csinálok egy kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondoltam csinálok egy kis felmérést, a Gyk-t olvasó hölgyek közül hányan tudnának elképzelni egyoldalúan nyitott kapcsolatot? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, a nők hány százaléka tartja elképzelhetőnek, életképesnek azt a fajta kapcsolatot, melyben ők bármikor félreléphetnek, szexuálisan teljes szabadságuk van, miközben a pasijuk teljesen hűséges.

2015. jún. 21. 21:11
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/81 A kérdező kommentje:
Igen, az durva lenne ha más gyermekét kellene nevelnem emiatt. De a lelki fájdalom még lehet izgalmas is. Biztosan képtelen lennék egy olyan éjszaka aludni, amikor másnál alszik...:)
2015. jún. 22. 21:20
 22/81 anonim ***** válasza:
67%

Lehet.. De a angy szabadságomban sem kezdenék más pasival..így is szabad vagyok, hiszem a féjem nem köt gúsba...eszebe sem jut mással szexelni, randizni..

Egyébként is örülök, ha a férjemre jut időm

2015. júl. 30. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/81 anonim ***** válasza:
34%
Jó lenne :D
2015. júl. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/81 anonim ***** válasza:
91%

Akármennyire is azt gondolom néha, hogy jó lenne, nem életképes, legalább is nekem nem lenne az. Ezt csak egy rettenetesen szubmisszív pasi tudja elviselni, akinek más hasonló személyiségjegyei is vannak, amitől én meg tudok őrülni, egy pasi legyen dominánsabb nálam és határozott, stb... Ezt nem találom szexinek, így nem tudnék a kapcsolatban maradni.


Úgy érzem, hogy azok a nők akik elviselik az olyan pasikat, mint te, nem igénylik ezt a fajta szabadságot. Biztos van egy kis réteg mondjuk, aki pont azt élvezi, ha téged "bánt", úgy hogy te közben élvezed, tudod ez a tipikus domina-sub kapcsolat, ebben találnál olyat, akinek pont ez jön be, csak marha ritka. Az átlag megőrülne tőled és még meg is sértődne, ha ezt felvetnéd. Aki meg élvezné ezt, az meg olyan pasival nem tudna együtt lenni, aki ezt megengedi neki, akármennyire is hülyén hangzik.


Papíron nagyon jól hangzik, ha a mostani pasim tűrné, néha ki is használnám, de nem tűrné, mert nem olyan a személyisége, és pont azért szerettem bele, amilyen, ha nem ilyen lenne, nem szeretném... Ez a bajom ezzel.

2015. aug. 27. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/81 A kérdező kommentje:
Köszönöm a részletes választ az utolsó válaszadónak, ezzel tényleg betekintést nyerhettem abba, hogyan gondolkodik egy nő az ilyesmit elfogadó férfiakról. Bár szerintem a legtöbb helyzetben nem látszik rajtam az, hogy szubmisszív vagyok, négy fal közt mégis ez vonz:) És valóban tetszene ha a péntek vagy szombat estét alkalmanként akár mással töltené az a nő, akire egyébként vágyom. Egyszerűen vonz, nem tehetek róla. Mégegyszer köszi a választ, tényleg nagyon informatív volt, szépen leírtad milyen gondolatok fordulnak meg bennetek. Azért remélem lesz egyszer részem ilyesmiben.
2015. aug. 27. 05:16
 26/81 anonim ***** válasza:
100%
Én el tudnék képzelni ilyen kapcsolatot,de én férjnél vagyok és a szexuàlis életünk nagyon gyatra.
2015. aug. 27. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/81 anonim ***** válasza:
81%

Nem tudnék és nem is akarnék félrelépni, ha szeretek valakit és együtt vagyok vele. Ha meg úgy érezném, hogy félre tudnék, inkább szakítok vele, nem pedig csalom, mert van gerincem. Nekem ez nem lenne kapcsolat, sosem lennék ilyenben benne.

20/L

2015. aug. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/81 anonim ***** válasza:
A 24 és leírta minden gondolatom, hogy miért tetszik és miért nem mennék bele ebbe. :D Talán egy nyitott kapcsolatba. Talán.
2015. aug. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/81 anonim ***** válasza:
16%
A nők többsége egyoldalúan nyitott kapcsolatban él, de ezt legjobban a párja elől titkolja.
2015. aug. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/81 anonim ***** válasza:
20%
Amúgy meg a gyerekek harmadát úgy nevelik fel, hogy nem tudják az apjuk, hogy nem is tőlük van.
2015. aug. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!