Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Gondoltam csinálok egy kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondoltam csinálok egy kis felmérést, a Gyk-t olvasó hölgyek közül hányan tudnának elképzelni egyoldalúan nyitott kapcsolatot? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, a nők hány százaléka tartja elképzelhetőnek, életképesnek azt a fajta kapcsolatot, melyben ők bármikor félreléphetnek, szexuálisan teljes szabadságuk van, miközben a pasijuk teljesen hűséges.

2015. jún. 21. 21:11
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/81 anonim ***** válasza:
32%
Nekem tetszene :-) te egy álompasi vagy :-D
2015. szept. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/81 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is tetszene... :) nem fogok hazudni. Bár én ugy velem ez csak ugy lehetséges ha a nő nem szerelmes. Én éltem már így, nyitott kapcsolatban, csak fordított helyzetben. Viszont az akkori "párom" hiába mondta, hogy én is nyugodtan ismerkedjek, élveztem az életet, aztán majd alakul velunk valahogyan, egyszeruen én nem vágytam masra hiaba kuldott. Aztán ahogy teltek a hónapok es kezdett megszeretni mar o sem rajongott ezert a nyitott kapcsolatert, legalabbis engem tekintve. Ő viszont tovabbra is ilyen eletet akart elni, hogy neki tobb nője van egyszerr, én ismerkedhettem de le nem feküdhettem senkivel. Vagyis meg nem tiltotta, de lattam, hogy nem örülne neki túlzottan. Vegul inkabb befejeztuk ezt az egeszet, tobbszor visszatalaltunk egymáshoz, de ennek igy nem sok értelme volt. Biztos pontjai voltunk egymásnak, én meg is állapodtam volna mellette, de O meg elni akart. igy jobbnak lattam, ha pont van a vegen.

Most lett egy új kapcsolatom, meg nagyon az elejen tartunk, ezzel a sráccal el tudnam képzelni de azert mert fele annyi szeretet nincs meg egyelore bennem mint az elozo baratom iránt ereztem. O viszont eleg féltékeny tipus, szval nehez. :) nekem nagyon sok fiú baratom van akikkel korabban rendszeresen talalkoztam de nem tortent köztünk semmi... Na neki ez sem fer bele. :) de ez igy van jol. :)

2015. szept. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/81 anonim ***** válasza:
Eljátszottam a gondolattal és tetszett, mert szeretem a flörtöt, a tiltott játékot, ha vágynak rám. Nagyon hajt a kíváncsiság és némi félsz is van bennem az elköteleződés iránt, mert még tapasztalatlan vagyok hozzá. A testem kívánná, de az eszem tagadná, érzelmileg pedig azt hiszem nagyon instabillá tenne az ilyesmi helyzet. Ennél a pontnál: "a lelki fájdalom még lehet izgalmas is", össze is tört bennem ez az álomkép és egyet kell értsek #24-essel, mert ugyan szexuális fantáziaként izgatna (domina vagyok), de kapcsolatban nekem is egy férfias férfira lenne szükségem. Szóval elképzelni el tudnám, de ez maradna is ennyiben.
2015. szept. 15. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/81 anonim ***** válasza:
Cockoldress kerestetik? ;)
2015. szept. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/81 anonim ***** válasza:
Sorry! Helyesen: Cuckoldress
2015. szept. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/81 anonim ***** válasza:
100%
én nem tudnék nyitott kapcsolatban élni.
2015. szept. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/81 anonim ***** válasza:
51%
Amúgy a macsó amerikai republikánus gazdag pasik és nejük közt a legnépszerűbb fétis a cuckold.
2015. szept. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/81 anonim ***** válasza:
21%
Ezt hívják házasságnak. Csak nem mondják meg a férjüknek.
2015. okt. 4. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/81 anonim ***** válasza:
El tudom képzelni, de nem nagyon venném igénybe. Van tartásom, lelkiismeretem, bár végülis régi szerelmeim is... Meg nekem a pasi hűsége nagyon fontos, szóval mégis sosem tudhatnám, hogy valóban úgy van-e, ahogy megegyeztünk, vagy van okom féltékenységre. Mondjuk én nem az a fajta lány vagyok, akit körberajonganak a pasik, napi közegemben is kevés pasi van, szóval... most egyszerre egy is elég lenne, akivel el tudom képzelni az életemet.:)
2015. okt. 4. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/81 anonim ***** válasza:
Csakis abban az esetben,ha közös megegyezés alapján nyitott kapcsolatban élnénk,és mindezt a másik fél is megtehetné.Nekem viszont nem való az ilyesmi,mert nem érzem tőle jól magam.Próbáltam már barátság extrákkal kapcsolatban például,de mindkettőnknek szarul esett,mikor egyikünknek volt valami kilengése.
2015. okt. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!