Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Gondoltam csinálok egy kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondoltam csinálok egy kis felmérést, a Gyk-t olvasó hölgyek közül hányan tudnának elképzelni egyoldalúan nyitott kapcsolatot? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, a nők hány százaléka tartja elképzelhetőnek, életképesnek azt a fajta kapcsolatot, melyben ők bármikor félreléphetnek, szexuálisan teljes szabadságuk van, miközben a pasijuk teljesen hűséges.

2015. jún. 21. 21:11
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/81 anonim ***** válasza:
79%
Bocs, de ez borzasztó. El nem tudom képzelni, miért vállalná be ezt bárki is. Tudom, hogy nem tehetsz róla, de még a szakítást is megfontolnám, mert úgy érezném, nem vagyok ahhoz elég fontos, hogy csak te legyél az életemben, és neked tök mindegy, hogy veled vagyok-e vagy sem.
2015. okt. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/81 anonim ***** válasza:
48%
Nem vállalnám. Az ilyen nem nem kapcsolat.
2015. nov. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/81 anonim ***** válasza:

nem vállalnám be. ha szeretek valakit, akkor ahhoz hűséges akarok lenni.

számomra ez a normális kapcsolat.


nem fér bele a nyitottság, gondolom azért akarná ezt, mert erre izgul.. nem jönnek be a sub hajlamú férfiak.

2015. nov. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/81 anonim ***** válasza:
Nem tudnám elképzelni és sosem értettem azokat akiknek ez hiányzik miért vannak kapcsolatban.Könnyebb lenne akkor már,ha nincs senki így nem lenne megcsalás se és dughatna össze vissza kedve szerint.
2015. nov. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/81 anonim ***** válasza:
Én nem tudnám elképzelni magam egy ilyen kapcsolatban. Részemről semmi értelme nem lenne. 24L
2015. dec. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/81 A kérdező kommentje:
Nekem az a vonzó benne, hogy teljes szabadságot él meg egy ilyen kapcsolatban a nô, ami nagyon izgalmas szerintem:)
2015. dec. 24. 18:05
 47/81 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy egy normális szexuális étvággyal megáldott férfit bármikor is megcsalnék, de ugye attól, hogy a lehetőség nyitott még nem kötelező. Talán még jobb is lenne, ha így állna hozzá a jövendőbelim, mintha alaptalanul féltékenykedne.
2015. dec. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/81 anonim ***** válasza:

Szeretem a szexet és utálom a féltékenykedést, de nem mennék bele ilyen kapcsolatba. Egyoldalúnak, igazságtalannak érezném, ha ilyen kikötések lennének, hogy az egyiknek igen, a másiknak nem.

Akkor már lenne inkább mindkét oldalról nyitott kapcsolat. Ha pedig az egyik úgy érzi, nem él a lehetőséggel, akkor az az ő szabad döntése volt, ami bármikor problémamentesen módosítható.

Vagy akkor maradnék inkább egyedül, az lenne a legegyszerűbb, nem kell egyezkedni senkivel.

2016. jan. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/81 anonim ***** válasza:
100%
És olyankor mi van, ha a nő a teljes szabadságot úgy éli meg, hogy veled van, nem fekszik le mással? Vagy talán elmegy esténként egy-egy baráttal beszélgetni (hogy meg legyen a feeling), de nem fekszik le velük?
2016. jan. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/81 A kérdező kommentje:
Az is szuper helyzet. Lényeg az, hogy teljesen szabadon dönthet arról kivel megy el és mit tesz vele.
2016. jan. 30. 10:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!