Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mindenképp csak rossz házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenképp csak rossz házasságban van megcsalás?

Figyelt kérdés

2015. júl. 2. 14:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem, ez személyiségtől is függ nem csak a házasság minőségétől.
2015. júl. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem igen.
2015. júl. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem nem. Ha önző, hazug emberrel kötsz házasságot, akkor a kapcsolat nyújtotta minden öröm ellenére is érezheti úgy, őt megilleti az egyedülálló lét szabadsága is. A saját pillanatnyi vágyai mindig fontosabbak lesznek bármilyen személynél az életében, de nem szakít/válik, mert nem akar semmiről lemondani.

Én azt gondolom, két gerinces ember közötti rossz házasságban nincs megcsalás, csak válás. A megcsalás nem a házasság, hanem az ember személyiségének következménye.

2015. júl. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem,a jónak mondottban is lehet,ha unalom és megszokás jellemzi.Kell a változatosság,izgalom.
2015. júl. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Missi_Key ***** válasza:
100%

ezt csak neked csináltam:

[link]

2015. júl. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%
Nem.
2015. júl. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%

Frászt!

Q/

2015. júl. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%

Missy ez jó volt.

Minden házasságban előfordulhat. Jó házasság az, amit ez sem tud megingatni.

2015. júl. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
77%
Ha jó egy házasság nincs megcsalás!!! Ha megcsalja egyik a másikat akkor az nem volt jó házasság!!! De amúgy van egy nagyon jó mondás a megcsalásra. "A megcsalás oka, hogy azt az embert látjuk aki előttünk van nem pedig azt aki mellettünk!!" A pillangók és a rózsaszín köd idővel elszáll és ezért kecsegetető lehet egy másik ember, de tudni kell feldobni a kapcsolatot és akkor nem lesz ilyen gond! Ha valakit igazán szeretünk akkor nem taposunk a lelkébe!!
2015. júl. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát az bizony tény hogy mikor meglátom a 27 éves kolléganőmet mini szoknyában (5 mm hossz a cuncitól lennebb) akkor bizony jól feláll ! Főleg mikor lehajol előttem a palackos vízért. Lehet direkt csinálja, az az érzésem. Különben jó a házassága a leányzónak, vagy legalábbis annak néz ki. Sportos férj, két szép gyerkőc, jó anyós, óriási szép ház stb.
2015. júl. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!