Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A barátom megvert mert spicces...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megvert mert spiccesen csókolóztam egy másik fiúval. A másik nem jelentett semmit de mit tegyek a barátommal?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy kezdjem, hülyeséget csináltam.

Boroztam egy másik fiú lakásán vele és csókolózásba fordult a dolog.

Szex nem volt, igazából csak valaki figyelmére vágytam mert a párom az utóbbi időben (1 hónapban) elhanyagolt.

Mikor megtudta a dolgot kb. elrabolt az utcáról, beültetett az autóba és elkezdte kérdezgetni ki volt. Én nem mondtam meg, erre elkezdett folytogatni, széttépte rajtam a ruhát és kitépte a hajamat az autoba, a combomra pedig akkorakat vert, hogy kétszeresére dagadt és belilult.

Én nagyon megbántam amit tettem, így is hogy kb már 3 hete együtt sem aludtunk. Ő bocsánatot kért, de ezt nem bírom elviselni.

Jogos ha emiatt többé nem állok szóba vele?

Segitsetek, alig birom feldolgozni a törtenteket, eddig 1,5 év alatt 4szer volt ilyen rohama de nem iyen dolog miatt, csak siman felkapta a vizet es szetverte a lakast, folytogatott. Mit tegyek? Amúgy egy kedves fiú. (Volt) 27 éves ő, én 21

Koszonom a valaszokat!


2015. júl. 6. 14:09
1 2 3 4 5
 1/48 Estienne ***** válasza:
91%
Tényleg kedvesnek tűnik, egy igazi főnyeremény. Megérdemlitek egymást, sok szerencsét!
2015. júl. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:
Azért gondolkoztam el a dolgon, mert máskor is volt ilyen rohama, pedig azelőtt nem csaltam meg soha, semmilyen módon.
2015. júl. 6. 14:15
 3/48 A kérdező kommentje:
És ez csak most tudatosult bennem.
2015. júl. 6. 14:16
 4/48 anonim ***** válasza:
91%
Remélem tisztában vagy vele, hogy a pszichopaták, gyilkosok, erőszaktevők életük nagy részében "kedves fiúk", csak néha, nagyon ritkán tör elő belőlük az állat. Az az 5 perc pont elég bármire. Mit tegyél? 1. Vetess látleletet és jelentsd fel. 2. Kerüld a jövőben a hasonló agresszív barmokat 3. Ne maradj olyan ember mellett, akivel tudod, hogy nem működik, mert hajlamos vagy a szükségleteidet (szeretethiány) máshol kielégíteni.
2015. júl. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
97%

Ezek után még nem is kellene elmagyaráznod neki, h miért dobod ki. Ilyet nem tudnék megbocsájtani.


28N

2015. júl. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
98%

Ő teljesen jogosan szakíthatna veled a csók miatt, te is teljesen jogosan szakíthatnál vele, mert megvert.

Szóval én a helyetekben szakítanék.

2015. júl. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
100%
Te is hülye voltál, de ha ilyen dologra így reagál, mit csinálna később, nagyobb horderejű problémák esetén?
2015. júl. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
90%
Tipikus aldozat tipus vagy, kerj segitseget es hagyd el. Az ilyenek szoktak meggyilkolni a baratnojuket...
2015. júl. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
97%
Egyetértek az utolsóval. Látletet, jelentsd fel a büdös pics.ba és hagy ott a ge.ibe. Azért, mert szeretethiányos vagy és vágy a szeretetre még nem kell megalázkodni és azt hinni, hogy neked csak ennyi jár. Kaphatsz jobbat is, de ahhoz neked is jobbá kell válnod. Nem csalunk meg senkit, soha, semmilyen formában, még ha az indokolt lenne akkor sem. Felnőtt emberek nem így intézik a problémájukat. Ha pedig nem száll le rólad, zaklat, esetleg újra megver, hívd ki rá a rendőrséget vagy szólj a szüleidnek. Aki szerelmes nem csalja meg a másikat, szóval ebből kifolyólag is te tuti nem vagy szerelmes. Csak azért vele lenni, mert neked ilyen komplexusod van, kész idiótaság. Legyél nő állj a talpadra, tanulj, vagy dolgozz, kösd le a felesleges energiáid. Keress inkább hasonló korú barátnőt magadnak aki megért és elfogad téged. Azt meg főleg ne várd, hogy egy 27 éves csávó téged csak szívedért fog "szeretni". Soha nem találna magának értelmes nőt ilyen viselkedéssel, ezért választott téged. Van luk amikor arra van szüksége. Bocsi, de azt mondom, hogy hülye vagy ha hagyod. Ha most nem zárod le évek múltán lehet, hogy a pszichiátrián fogsz kikötni vagy a temetőben.
2015. júl. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:
Köszönöm 5# az intelligens választ. Elég nehéz haragudnom rá, mert tudom hogy én is vétkes voltam, hibáztam. De a nőket akkor is a cigányoknál szokás verni. Én orvostanhallgató vagyok, és úgy gondolom hogy semmi sem ok arra, hogy szétverjük a 45 kilós barátnőnket kékre zöldre, meg majdnem megfulladtam ma. Kicsin múlt. Én látom rosszul?
2015. júl. 6. 14:24
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!