Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lefeküdtem az egyik legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem az egyik legjobb barátom volt barátnőjével és nagyon bánt a dolog. Meg fog tudni nekem valaha bocsátani?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, 3 éve ismerem és minden héten találkozunk, nagyon jóban vagyok (voltam) vele. Volt egy barátnője, akivel nem rég szakított. A barátnőjével is nagyon jóban voltam. Az elmúlt hónapokban rengeteget beszélgettünk, találkoztunk és nagyon közel kerültünk egymáshoz, de nem akartam tőle semmit, tényleg csak barátság volt. Mindig nekem sírta ki magát, hogy a barátja nem törődik vele, nagyon rossz volt a kapcsolatuk. Én mindig meghallgattam, próbáltam tanácsokat adni, bármiféle hátsó szándék nélkül. A barátja tudta, hogy találkozgatunk, de nem zavarta, mert megbízott mindkettőnkben, ráadásul nekem egyáltalán nem jön be a csaj, ezt neki is megmondtam. Az utóbbi egy hónapban azonban éreztem, hogy mintha kezdene vonzódni hozzám. Érdeklődött felőlem, ami nagyon jól esett, de nem tőle vártam volna ezt, viszont más csaj nem volt a képben. Én is nem rég estem túl egy szakításon és erős szeretethiányom volt. A srác szakított a csajjal, mondta hogy már nem szereti, nem akarja ezt a kapcsolatot, amit a csaj nagyon nehezen viselt. Elhívott engem bulizni, először smároltunk és pár nap múlva le is feküdtem vele. Megbeszéltük, hogy nem mondjuk el senkinek(főleg nem a srácnak), illetve hogy nem viszünk bele érzelmeket. Én a legelején megmondtam neki, hogy semmit nem akarok tőle. Gyakorlatilag felajánlotta magát, mint "szexbarát". Aztán megtörtént, amitől féltünk: belém szeretett, amit később letagadott. Teljesen össze volt zavarodva, összevissza beszélt és utólag próbálta úgy beállítani az egészet mintha én kihasználtam volna őt. Nekem ő volt az első szexuális kapcsolatom 22 évesen és nagyon megbántam, inkább lennék még szűz. Mikor tisztáztam vele, a szemébe mondtam hogy semmit nem érzek iránta, ne is reménykedjen, gondolom bosszúból vagy nem tudom, de elmondta a srácnak, hogy lefeküdtünk többször is (arra is gondoltam, hogy így akarta visszaszerezni, ami elég kétségbeesett és elhamarkodott lépés volt tőle). A srác most nem akar látni, amit teljesen megértek. A lánnyal egyiken se beszélünk, én ezek után nem is akarok vele szóba állni többet, viszont a srácot nagyon sajnálom. Őszintén szólva nem gondoltam volna, hogy ilyen érzékenyen érinti, de persze megértem a reakcióját. Szerintetek van rá esély, hogy valaha megbocsát nekem?

2015. aug. 4. 18:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
54%
csak a fent rész olvastam, de az miért baj, ha csak volt barátnő?
2015. aug. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
1. Azért, mert most szakítottak
2015. aug. 4. 18:04
 3/24 anonim ***** válasza:
55%
Velem történt hasonlo. szakitó félben voltambnőmmeltalán már ki is mondtuk a dolgot... akkori legjobb barátom lefeküdt. telefonon felhivott hmicsinált én közöltemis h jobb h telon bezséltük eztmegmert ha becsenget ezzel a sztorival belehuzoma fejét a kerítésbe. azóta nem beszéltünk 23F
2015. aug. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Te szakítottál a csajjal vagy ő veled?
2015. aug. 4. 18:29
 5/24 anonim ***** válasza:
8%
Nyilván fel kell még ezt dolgoznia, mert lehet azt hiszi, hogy neked végig tetszett a lány, csak mivel jártak, nem próbálkoztál be nála... De szerintem van rá esély, hogy megbocsát később :) Elvégre, még mindig jobb, mintha úgy feküdtél volna le vele, hogy még együtt voltak.
2015. aug. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 omba ***** válasza:
67%

Ne komplikáld túl.

Van egy szingli lány, meg te. A lányt most tettél ki egy rossz kapcsolatból.

Kinek kéne bármit "megbocsátani" ?

2015. aug. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
33%
Utolsó jól vázolta fel a történteket. Innentől kezdve nem értem, mit keres a kérdés a FELNŐTT párkapcsolatok kategóriában. Gyerekesen viselkedtek valamennyien.
2015. aug. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Nem én tettem ki a kapcsolatból, tőlem függetlenül szakítottak, mert a srác ezt akarta.
2015. aug. 9. 18:18
 9/24 anonim ***** válasza:
80%
Értem. Tehát a helyzet a következő. Hatodnapja étlen-szomjan vánszorogtok a sivatagban. Találtok egy tál tökfőzeléket. A barátod nem szereti, undorral elfordul tőle, és elvárja tőled, hogy te se edd meg.
2015. aug. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Nem rossz a hasonlatod, de azért eléggé leegyszerűsítetted. A nőt letárgyiasítottad és nem vetted figyelembe az emberi érzéseket, amik kialakultak a kapcsolat során.
2015. aug. 11. 12:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!