Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan deríthetném ki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan deríthetném ki, hogy megcsal-e a párom?

Figyelt kérdés
Pár évvel ezelőtt a páromnak (mikor én még nem voltam neki) volt egy barátja aki természetesen nő. Az állításai szerint nem történt köztük semmi egy csókon kívül, mivel a csaj másnap közölte vele, hogy nem akar tőle semmit mert van barátja. Mikor én összejöttem a párommal, nekem azt hazudta, hogy volt ezzel a nővel, aztán végül bevallotta, hogy mégsem és azért hazudott, mert szégyellte, hogy nem sok nővel volt eddig. A hetekben a nő felkereste a páromat, azzal az indokkal, hogy kapott egy üzenetet valakitől facebookon, amiben megkérdezi tőle valaki, hogy együtt voltak-e vagy sem. Tudniillik a lány eléggé közvetlen a férfiakkal, volt, hogy együtt aludtak, és ezek után még fel volt háborodva, hogy hogy feltételez róluk ilyet valaki. Megismertem a csajt, nem mondom,hogy jó véleménnyel vagyok róla, mivel a párommal is nagyon közvetlen, olyan dolgokat kérdez tőle az én fülem hallatára, hogy borotválja-e a péniszét, a barátom rendesen válaszolt neki, amin persze ki voltam akadva. Aztán megbántotta valamivel erre a csaj közli vele, hogy van vibrátora, ha ez felvidítja. Egy hete kb. én dolgozni voltam, mikor a párom írt nekem egy üzenetet, hogy átjön a csaj hozzá, nem-e baj nekem én nemmel feleltem, elfoglalt voltam, nem akartam ragozni a témát, gondoltam otthon megbeszéljük. Utána csak kíváncsiságból mondtam neki, hogy olyan jó, hogy van nekem meg hogy ő sose csal meg, és én bízok benne azért engedem, hogy átjöjjön ez a nő a lakásunkba. De ő nem örült ennek, szomorúnak látszott, mikor megkérdeztem mi baja azt felelte, hogy fáj a feje, de én úgy érzem nem ez állt a dolog mögött.

2015. aug. 15. 03:33
 1/5 A kérdező kommentje:
És még azt is hozzá tenném, hogy napi szinten hívogatta a barátomat telefonon, hogy van-e kedve összefutni. és mikor a párom azt felelte, hogy most velem van sértődötten válaszolt, hogy egyfolytába velem foglalkozik.
2015. aug. 15. 03:52
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Régen rossz, ha a kérdés felmerült. Ha el tudod képzelni,már nincs bizalom. Minek a párodnak egy ilyen "barátság"?? El nem tudom képzelni, hogy egy ilyen nőt ne küldene el a Holdra a férjem. Túllép egy határt. Ezt a határt a párodnak kéne meghúzni és nem neked.
2015. aug. 15. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Fogj egy riportermagnot es allitsd be felvetelre, mieloTt odamegy hozzatok a csaj. Tegyel bele olyan nagy memoriakartyat, hogy birjon kb 12 orat.

Az enyem meg a pisszenest is felveszi a lakas masik vegebol, akkor is, ha retikulbe teszem. Igaz nem erre vettem es nem is erre hasznaltam. De igy megoldodna a problemad.

Amugy megalapozott a gyanud, hogy megcsal.

2015. aug. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A parodnak ezt a not el kene hajtania, vagy elotted leoltania, hogy eszre vegye magat. Ha ezt nem teszi, akkot nem tisztel. Ezzel megalaz teged, amit neked nem szabadna hagynod. Ha barmivel fajdalmat okoz, akkor az ellen igenis hangot kell adnod. Ha ez neki nem tetszik, akkor nincs helye melletted.
2015. aug. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet?
2015. aug. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!