Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Várjak még rá, vagy végleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjak még rá, vagy végleg lépjek tovább?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok, közel 3 éve ismerek egy nálam 6 évvel idősebb srácot. Anno nagyon nehezen, több hónap után elegyedtünk beszélgetésbe, de aztán csak elhívott randira. A harmadikon kérdeztem meg, hogy mi a helyzet a lányokkal, és akkor mondta meg, hogy van barátnője, persze addigra már fülig szerelmes lettem belé. Nagyon nagy csalódás volt, de ő nem akarta velem megszakítani a kapcsolatot, és végül meggyőzött, hogy maradjunk barátok, én pedig belementem azzal a feltétellel, hogy nem lehet köztünk semmi, amíg barátnője van. Persze ezek után is megmaradtam olyan "barátnak", akivel csak titokban lehetett néha összefutni 1-2 órára, volt sok ígérgetés, még több be nem tartás. Ezalatt a 3 év alatt mindkettőnk részéről voltak történések, volt, hogy fél évig nem is beszéltünk, volt, hogy megkeresett, de azt válaszoltam, hogy ne is keressen többet. Nekem volt barátom, neki volt eljegyzése, én kiszerettem belőle, kimentem külföldre, ő mégiscsak mindig megkeresett azzal, hogy hiányzom neki. 2 hónapja jöttem haza, azelőtt soha nem keresett ilyen intenzitással, mint most. Egyik alkalommal bevallotta, hogy az eljegyzése óta minden rosszra fordult, próbáltam rávenni, hogy oldják meg, de azt mondta már nem is érdekli a megoldás, velem akar lenni, és akár külföldre is utánam jönne. Mesélt pár dolgot, hogy milyen rossz lett a viszonyuk a barátnőjével, már állítólag azt is megmondta neki többször, hogy költözzön el, de nem lett belőle semmi. Az én elveim mindig is szembe mentek azzal, hogy bárki szeretője legyek, és azelőtt tényleg soha nem történt köztünk semmi, most úgy néz ki mégis kezdek az lenni, bár az ágyig még nem jutottunk el. Ez az állapot viszont már 2 hónapja fennáll, ugyanúgy csak 1-2 órára futunk össze, megint az ígérgetés megy, de nem látom jelét annak, hogy tenne azért, hogy velem hivatalosan is össze tudjon jönni. A barátnője ugyanúgy ott lakik nála, nekem az egészből az jött le, hogy mindig egy ürügyre vár, hogy kitehesse, de akkor is csak szóban jutnak el odáig. Aztán persze személyesen meg mindig meggyőz az ellentettjéről, jön a csillogó szemeivel meg az őszinte bocsánatkéréseivel, én meg még mindig naivan hiszek neki. Mindig elmondja, hogy mennyire szeretne velem lenni, és hogy mennyire le akar velem feküdni, már egyszer megbeszéltünk egy konkrét időpontot is, de még csak annyit se írt, hogy nem ér rá. Ha meg felhozok egy újat, akkor is csak azt válaszolja, hogy az mennyire jó lenne, de azt sosem, hogy akkor "jó, ott leszek". Tudom jól, hogy harmadikként nekem nincs beleszólásom, és én vagyok az, akinek alkalmazkodni kell, de nem tudom eldönteni, hogy érdemes-e még mindig rá várnom, vagy hagyjam az egészet. Szexuálisan még mindig vonzódom hozzá, és régebben sokat is álmodoztam arról, hogy milyen lehetne vele együtt lenni, sőt, ha együtt lennénk, biztos megint beleszeretnék, de nem tudom, hogy ez a vonzalom megér-e ennyi várakozást. Ti mit gondoltok erről?
2015. nov. 8. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Rongy ember. Akkor kellett volna otthagyni, mikor kiderült, hogy van barátnője. Ha tényleg fontos lennél neki, már rég szakított volna vele. Tényleg ilyen kapcsolatra, ilyen emberre vágysz?
2015. nov. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fogadok, hogy a barátnője azt hiszi, minden rendben van, és szó sem esett köztük a szakításról.
2015. nov. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Állítólag a barátnő részéről sincs minden rendben, és ott is van valami másik srác, csak neki "mindent lehet" alapon ez elfogadott, fordítva viszont nem. Persze én nem tudhatom mi az igazság, de a leírtak ellenére én egy jó embernek ismertem meg, talán ezért sem lép, mert legbelül mégsem akarja megcsalni a barátnőjét.
2015. nov. 8. 21:54
 4/8 Fish1 ***** válasza:
Lehet, hogy a nőjét nem akarja megcsalni, bár fejben már rég megtette. Szerintem gyáva ember, ha nem lép ki egy olyan kapcsolatból, ami már nem jó. Mindemellett gerinctelen is, mert fűt-fát ígér, mégse tartja be. Én a helyedben hanyagolnám. Ha egyszer ki is jön a kapcsolatából, ne jöjj vele össze azonnal. Csak idővel, amikor már érzelmileg lezárta az előző kapcsolatát. Amíg ez nem történik meg, addig az új kapcsolata nem lesz működőképes.
2015. nov. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kerdezo megkapja a honap hulyeje dijat... ha annyira szeretne veled lenni akkor miert nem bontja fel az eljegyzeset es jar veled?? Hogy nem esik le neked, hogy csak dugasra kellesz neki, tartaleknak.
2015. nov. 9. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazatok van, ennek nincs értelme, és hülye is vagyok, amiért belementem. Köszönöm a válaszokat!
2015. nov. 9. 11:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Tegyük fel, hogy nekem van egy exem, aki nem fogja fel, hogy vége. Ha lenne is valami akadálya annak, hogy kicseréltessem a zárat és kizárjam a becsomagolt holmijával együtt vagy a fülénél fogva kicibáljam a lakásomból, hűséges akkor sem maradnék hozzá és nem bujkálnék előle a szerelmemmel.
2015. nov. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele, és az a baj, hogy ő nem fogja fel, hogy vége...
2015. nov. 11. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!