Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyi idő alatt tettétek túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő alatt tettétek túl magatokat a megcsaláson?

Figyelt kérdés
Kinek sikerült, kinek nem? Mennyi idő kellett hozzá? 2 kisgyerekünk van, és nagyon nehéz! Soha nem fájt még így semmi! Attól félek megőrülök, rettenetesen mélyen érintett! És nagyon ragaszkodom a férjemhez, nem akarom emiatt elveszíteni, de nem is tudtam még eddig megbocsátani. Majd az idő eldönti?
2015. dec. 12. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól is függ milyen megcsalasról van szó. Hasonlón mentem keresztül szuvesen leirom a tapasztalataimat ha segitek.
2015. dec. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Érzelmi. Megköszönöm ha leírod.
2015. dec. 12. 19:16
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

Nálunk is érzelmi volt, 3 hónapig tartott a munkatársnőjével. 12 éve vagyunk együtt egy fiunk van. Telefonálgattak, munkán kívül nem találkoztak ott viszomt ment a csók szünetben, meg az így szeretlek-úgy szeretlek. Le nem feküdtek, olvastam smsezésükből is, és abból szerencsére meggyőződtem, hogy tényleg nem. Elmondta végül, lezárta (hívásrészletezőt is kikértem titokban, valóban nem beszélnek) ennek 3.5 hónapja. Most már azt mondom jól vagyunk, túl fogjuk élni együtt. Rettentően megviselt, de bizonyít folyamatosan, és így utólag belátom hogy ha nem kapunk észbe mindketten, szétmentünk volna. Most új alapokkal indulunk, és bizakodó vagyok.

Adj időt magadnak feldolgozni, és esélyt neki hogy bizonyítson!

2015. dec. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Engem a lánybarátjával csalt meg, akire mindig is gyanakodtam, de a párom mindig elérte, hogy nekem legyen bűntudatom, amiért így érzek.


Egy parkolóban történt a dolog, kocsiban. Csak azért nem folytatódott, mert a lány kellemetlenül érezte magát a történtek miatt, ha a barátomon múlt volna, lelkiismeret furdalás nélkül csal hónapokig, miközben a szemembe hazudik. Egyébként a lányt is manipulálta érzelmileg, elérte, hogy beleszeressen. Plusz az egész kapcsolatunk alatt hazudott és átvert. Folyamatosan.


Nekem több, mint fél évembe telt, mire úgy ahogy összeszedtem magam, de még mindig fájó pont, és valószínűleg az is marad. Nem tudtam megbocsátani.

2015. dec. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!