Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van egy barátom, de megcsaltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátom, de megcsaltam valaki mással és vele vesztettem el a szüzességemet. Elmondjam egyáltalán a barátomnak, hogy megcsaltam? Hogyan leplezzem, hogy már nem vagyok szűz?

Figyelt kérdés
2015. dec. 25. 13:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Jézusom! Természetesen mindenképpen mondd el a jelenlegi párodnak, hogy mi történt. Ha már megcsaltad, akkor vállald is a következményeket. Ne legyél tisztességtelen! Csak így jöhetsz ki ebből a "legjobban" ha lehet ezt mondani. Egyszer úgyis kiderülne.
2015. dec. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Kenzo Tenma ***** válasza:
93%
Menj vissza a tajgetoszra és kérj meg valakit, hogy dobjon le mégegyszer, mert az elsőt túlélted.
2015. dec. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem hittem volna, hogy van ember aki elhiszi, hogy ez egy valós kérdés:-)
2015. dec. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Az a helyzet hogy eme oldalon ez nagy valószínűséggel kamu, de! sajnos valóban élnek köztünk ilyen fogyatékosok
2015. dec. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Muszáj Karácsonykor is provokálni a népet a kamuval?
2015. dec. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
27%
Szakíts a barátoddal és monx el neki mekkora egy ribizli vagy.
2015. dec. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Dugj fel magadnak egy cigarettás átlátszó műanyag kicsi nejlont, vagy mit, ha még nem volt nőben, simán elhiszi, hogy szűz vagy.

Amikor bedugja, és recseg majd a műanyag, akkor eltorzult arccal nyögdécseld, mintha fájna.

2015. dec. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 rrrrrreennnnn ***** válasza:
86%

Szűzk***a hurrà!

Aki még buta is! Szted nem veszi észre a csàvò,hogy volt màr benned szerszàm? Remélem csak kamu.

2015. dec. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

ez itt a felnőtt párkapcsolatos kérdezz felelek. Az ovis szekció nem erre található.


ha elmondod neki a pokol tűzére fogsz kerülni, de ha nem mondod el, akkor boldog életed lesz.

2015. dec. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ki ez a Böszme Paraszt???
2015. dec. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!