Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak, pasik. Mi lehet az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, pasik. Mi lehet az oka annak, ha egy férfi egész életében folyamatosan félrekefél? Ha hetente 3-4 más-más nője van, éves szinten pedig több tucat?

Figyelt kérdés
Ismertek ti ilyen embert vagy csak én fogtam ezt ki?
2016. jan. 1. 11:33
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
51%
Nem tud lenyugodni:) én is meglátogatok havonta vkit.
2016. jan. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Egész életében, közel a 40-hez és fiatalkora óta rendszeresen?????
2016. jan. 1. 11:38
 3/32 A kérdező kommentje:
Egyetlenegy kapcsolatában sem tud hűséges lenni. Mindenkit csal mindenkivel. Közben megházasodik, gyerekeket csinál, átver mindenkit a folyamatos hazudozásaival, majd, amikor kiteszik a szűrét, akkor is folytatja ezt. Mindegy, hogy 20 éves, 48kg vagy 50+ és 100kg feletti a nő. MI lehet ennek az oka????
2016. jan. 1. 11:41
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Mert a nők mindegyike meggyőzi magát arról, hogy majd mellette fog megváltozni, így aztán anélkül, hogy egy kapcsolat árnyoldalaival is foglalkoznia kellene (megszokás, unalom, kapcsolati problémák), emberünk élvezi, hogy mindig csak a jó részekben vesz részt, a kapcsolat eleje, az első szex, az újdonság varázsa.
2016. jan. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
Amíg kereslet van, kínálat is lesz.
2016. jan. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
De az ilyen soha nem szerelmes? Ennyire nincs lelkiismerete? Ez betegség vagy nem? És minden nőt átver, mert vagy letagadja a családját vagy sajnáltatja magát, hogy de mennyire borzasztó az élete. Lényeg, hogy pár dugás után újabb és újabb nőket dug, az aktuális "szerelmét" is simán félrekeféli. Azaz minden nőt megcsal.
2016. jan. 1. 11:46
 7/32 A kérdező kommentje:
Mennyire gyakori az ilyen "férfi"?????
2016. jan. 1. 11:47
 8/32 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező: Nem ismerjük a konkrét pasit, így neked kell eldöntened, hogy valójában miről is van szó.


Férfiként azt látom, hogy haverok, kollégák, ismerősök közül az ilyen kategóriába eső férfiak motivációi elég széles skálán mozognak onnantól kezdve, hogy szerelmes lesz, csak minden 2 hétben másba, azon keresztül, hogy magasról tesz az egészre, csak a szex érdekli, egészen a lelki sérült, sőt a már-már pszichopata vonalig terjed.


Szóval sokféle motiváció lehet, amik gyökeresen eltérhetnek egymástól.


Tanács: lépj tovább, keress másikat, és próbálj meg legközelebb valami normálisabb pasival kezdeni (bár a nő ismerősök többsége cáfolja az "ugyanabba a folyóba nem lehet kétszer lépni" bölcsességet ezen a téren, de hátha Neked sikerülni fog)

2016. jan. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

Csak engem vert át a legjobban, a válófélben lévő feleség vagyok a gyerekekkel :(

Csak szeretném megérteni a miértjét.

2016. jan. 1. 11:56
 10/32 anonim ***** válasza:
Egy ilyen pasi miatt válsz? Vagy egy ilyen pasitól?
2016. jan. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!