Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ki folytatott mar kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki folytatott mar kapcsolatot hazas emberrel?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy baromira erkölcstelen, de en is egy ilyen dolog szelen állok. Viszont nem merek 'belevágni', nincs hozza gyomrom...Legalábbis amig együtt van a novel. Tortenetek/velemenyek? Írhattok privit is!

18/l



2016. jan. 30. 20:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Az én barátnőm folytatott viszonyt -- velem.

Sokat szenvedtünk. Együtt vagyunk, gyermekünk is van már.

2016. jan. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
6%
1. Meg is érdemeltétek a szenvedést.
2016. jan. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ezzel a kérdéssel nem tudom, mit akarsz. Leírtad a te véleményed, elveidet, tartsd magad ezekhez. Úgyis jön többféle elvvel, véleménnyel rendelkező ember, ki ezt, ki azt fog írni.

De ha engem kérdezel, teljesen jól érzed, így kell lennie, hogy ne legyen hozzá gyomrod, tényleg erkölcstelen.

És nem is hiszem, hogy 18 évesen akkorát veszítenél, ha egy ilyet kihagynál. Egy év múlva lehet, normális kapcsolatod lesz egy normális emberrel, aki nem néz kapcsolat mellett mások után.

És igen. Ha az az illető nem képes a jelenlegi kapcsolatában hűséges maradni, kisebb az esélye, hogy veled az legyen majd, ha szakít is jelenlegi párjával.

2016. jan. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem akarok vele összejönni, nem szeretném, hogy ott hagyja a Nőt miattam.

Nem tudnék beleszeretni amúgy sem.

Itt csak szexuális viszonyról lenne szó.

2016. jan. 30. 20:51
 5/13 anonim ***** válasza:
Az nem csupán egy nő-hanem a felesége...-a választott társa. Amúgy mit vársz tőle,mi az amit szerinted jobban fog csinálni mint a független pasik? Ha kiderül,fel tudod vállalni,hogy a felesége szemébe nézz és elmagyarázod neki miért épp a gyermeke apjával kívántál henteregni?
2016. jan. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Én. 4 évig volt viszonyunk egymással és mostanság jöttem rá,hogy ő neki csak tényleg arra kellettem. Sokáig hitegetett ,hogy otthagyja a feleségét ami persze sose történt meg. Mindig előttem szidta az asszonyt ,hogy milyen hülye,meg elege van belőle persze ezt csak azért,hogy én mellette maradjak és továbbra is tudjon ke.félni kedvére. Úgyhogy akármit ígér ne hidd el neki!!!! A feleségét sosem fogja elhagyni,hisz neki így kényelmes és gyáva hozzá!!!!
2016. jan. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A kérdésedben benne van a válasz...Ha szerinted undorító akkor ne csináld!!!Sosem értem mikor valaki tudja, hogy hülyeséget csinál és mégis csinálja....minek?!?!?!
2016. febr. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
ha összejössz vele akkor egy utolsó k. vagy
2016. febr. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Csak nem buszsofőr?
2016. febr. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Házas asszony nem ér? F/60
2016. febr. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!