Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Bennem van a hiba és én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem van a hiba és én szúrom el a kapcsolataim vagy más oka lehet a magcsalásoknak?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm, ha rászánod az időd és elolvasod! Nagyon nehéz ezt leírnom és sajnálom, ha nem lesz túl összeszedett, remélem azért érthető lesz valamennyire. Tudom, hogy a korom miatt (amit nem szeretnék elárulni) inkább a tini párkapcsolatok kategóriában lenne a helyem, de maga a kérdés és a téma szerintem nem egy "megfogjam-e a kezét?" tipusú kérdés. Tehát ott kezdeném, hogy 2 évvel ezelőtt megismertem egy fiút, 6 év korkülönbséggel összejöttünk, nekem ez volt az első kapcsolatom, de nagyon hamar megszerettem a fiút és úgy éreztem, hogy ő is kedvel engem, hogy fontos vagyok neki, miattam leszokott a cigiről, kevesebbet bulizott (egyáltalán nem tiltottam el a barátaitól, ő döntött úgy, hogy több időt szeretne rám szánni és állítása szerint megunta a folyamatos részeg estéket és a másnaposságot, de ezután is elment néha-néha bulizni). Én még szűz voltam, neki viszont rengeteg barátnője volt és mindenki csajozógépként ismerte, rengeteg egyészakás kalandja is volt, még a kapcsolat elején letisztáztam vele, hogy szűz vagyok és a korom miatt nem tervezem egy hét után elveszteni a szüzességem, nekem ehhez maximális bizalomra és bensőséges viszonyra van szükségem, de ő azt mondta, még így is szeretné a kapcsolatot, bármennyit képes várni. Ez áprilisban (2014) volt, júniusig én teljes titokban tartottam a kapcsolatot, csak az ő legjobb barátja tudott róla. Aludtunk együtt, de nem szexeltünk, az én szüleim szinte soha nincsenek itthon, ezért szinte mindig itt volt, minden teljesen rendben volt, voltak apró gesztusai, azt mutatta, hogy szeret és a kémia is megvolt, csak nem teljesedett be. Júniusban a tanévzáró bulira eggyütt mentünk (már meséltem a barátnőmnek arról, hogy van egy kapcsolatom nagy vonalakban, de nem momdtam nevet). Nagy botrány lett belőle, hogy úr isten, ekkora korkülönbség, mit lát bennem, biztos csak széttettem a lábam, biztos a pénze kell, stb. Ezek miatt összevesztem a barátaimmal, amikor a szüleim megtudták a szüleimmel, nem éreztem jól magam már otthon sem és a suliban sem, a kapcsolatunk viszont nagyon jó volt, sokat voltunk együtt és elérkeztünk arra a szintre, hogy szájjal és kézzel kielégítettem. Augusztusban már tényleg nagyon rosszul éreztem magam otthon, így vett kettőnknek egy házat, vagy inkább luxus villát. Ez mondanom sem kell, hatalmas dolog és ezek után lehetetlen volt abban kételkedni, hogy nem szeret, de bizony novemberben megtörtént az első megcsalás, aztán ezt követte a többi. Januárban szakítottam vele, de miután nem sikerült visszakönyörögnie magát szerzett egy barátnőt és visszaszokott a cigire és más egyéb dolgokra, látva, hogy ennyire tönkreteszi magát (egy közös barátunknak azt mondta azért, mert nem bírja elviselni a szakítást) újra összejöttünk, letelt pár hónap, áprilisban (igen, egy év után) elvette a szüzességem, ezt még midig nem bánom, akkor abban a pár hónapban olyan boldog voltam, mint még soha, aztán újabb megcsalások voltak, volt, hogy a szemem előtt szedte fel a lányt, majd amikor már nem bírtam nézni és eljöttem meg is dugta, ez, ilyen fiatalon teljesen a padlóra küldött, nem voltam soha túlsúlyos, de vékony sem, bulimiás lettem, az önbizalmam a padlón volt, de újra és újra megbocsájtottam neki, különböző indokokkal. Vak voltam é szerelmes és féltem attól, hogy egyedül maradok. Nem mondom, hogy részemről nem.volt semmi, kétszer csókolóztam mással, tudom, nem volt szép, de mindig arra gondolok, hogy ő vajon hányszor csókolt meg egy lányt szex közben? A legdurvább eset az volt, amikor londonba utazott a barátaival, minden oké volt, de az előzmények miatt nagyon féltettem aztán mikor elutazott hirtelen nem volt időm ezzel foglalkozni, mert az évek óta tartó küzdelmünk véget ért, apukám elment rákban. Zokogva felhívtam aznap délután, hogy elmondjam és borzasztó volt, hogy azt mondta mellettem lesz és nem volt, tudom, nem tehetett róla, nem is kértem, hogy jöjjön haza, de ő azt mondta holnap reggelre itthon lesz, a gép viszont csak este indult, hát a várakozási időt egy lánnyal töltötte. Nem tudom ki mit gondol, de szerintem ez undorító, de olyan szinten nem bírtam elviselni egyedül a gyászt, hogy ez volt a legkisebb bajom és visszafogadtam. Másfél évig tartott ez a kapcsolat, a szüleinek is bemutatott, nagyon sok időt töltöttem a családjával és vele, az egész életemet ez töltötte ki, rászoktam a cigire, elkezdtem inni és bulizni, a jegyeimet lerontottam, de nem érdekelt, aztán egyszerűen besokalltam, megint megcsalt, én pedig hozzá vágtam a gyűrűt (igen, megkért, hogy legyek a mennnyasszonya, bár esküvőt még nem terveztünk) és mezitláb kirohantam az utcára, elütött egy kocsi. Budapesten kezeltek egy kórházban. Egyszer sem hívott fel, viszont ott volt a legjobb barátja, aki pesten tanult, minden nap bejött hozzám, aztán megcsókolt, aztán minden nap megcsókolt és amikor kiengedtek a kórházból lefeküdtünk. Amikor hazajöttem ezt elmondtam neki, lenyelte, viszont a legjobb barátjától nem. Köztünk a vonzalom viszont megmaradt, nagyon sokat írtunk egymásnak, nagyon sokat hívtuk egymást és igen, néha néha fel is izgattuk egymást. A barátom viszont ezt nem tudta, azt hitte minden oké, aztán ezekre fény derül a legjobb barát által és szakítottunk. A legjobb baráttal összejöttem, nagyon nehéz volt így egyik kapcsolatból a másikba ugrálni, még az exemet szerettem, de nem akartam, aztán az exem megcsókolt, a két barát volt, hogy véresre verte egymást (többször is). Az exem viszont most, hogy a padlóról lassan -pszichiáter és a visszaszerzett barátok segítségével- sikerül felállni újrs bombáz a szeretetével, úgy, hogy barátok vagyunk, legalábbis én nem akarok többet és mivel egy a baráti kör így csak nem utálhatjuk egymást, de nem hagyja, hogy a mostani kapcsolatom jó legyen és nagyon félek attól, hogy megint elrontok valamit. Szerintetek miben kéne változtatnom? Miért csalt meg? Mit csináljak?

2016. febr. 3. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért arra a 6 év korkülönbségre kíváncsi lennék, hogy akkor ki hány éves volt.
2016. febr. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tőle nem kérdezted meg??
2016. febr. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem elszúrod a kapcsolataid, hanem volt egy kapcsolatod, amivel elszúrod az életed. Ott rontottad el, hogy megbocsátottad a megcsalást, meg hogy visszafogadtad. Valószínű a korkülönbség is ezért van - ő csak egy naiv lányt akart, akivel bármit megtehet.


A legjobb amit tehetsz, hogy végleg elhatárolódsz a pasitól is meg a barátjától is (eleve nem szép dolog ilyet csinálni!), új életet kezdesz, jobban megválogatod a partnereid, nem bocsátod meg a megcsalást, és nem fogadsz vissza egy exet. SOHA.

2016. febr. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de ez már BETEGES.Több tucat csajjal lefekszik melletted,sz*rba sem néz,ahelyett hogy vigaszt nyújtana mással d*g,kórházba nem látogat meg.Tipikus amikor megvagy le sem szar,amikor szakítasz(?) egyből visszaédesget.Őszintén azon kívűl hogy gazdag és lefekszik veled,meg vesz ezt azt mit szeretsz benne?Kedves,vicces,INTELLIGENS,romantikus,érzékeny?Na ne nevettess.Ha majd véget ér ez a kapcsolatnak nem nevezhető vmi akkor fogsz rájönni hogy hogy lehettél ilyen hülye.Komolyan MI kell még hogy kiábrándulj belőle?
2016. febr. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szerinted ilyen egy kapcsolat?A szüleidtől ezt láttad?Te még azt is megbocsátanád ha előtted feküdne le vkivel.Lefogadom hogy a haverjaival jókat röhögnek rajtad hogy már MEGINT megbocsátottál.De mindegy is akármit mond/ír akárki te úgy is SZERETED és ő is SZERET.
2016. febr. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy neked sem ártana egy pszichológus és egy önbizalomtréning.A csávó meg egy skalpvadász semmi több aki a pénzével hódít.Hány ilyet láttam már mind magát okolja az önbizalma a béka feneke alatt én másnak úgyse kellenék.Ilyen életre vágysz?Folyamatos félelemben mikor csal meg megint,ha kórházba kerülsz ki segít/látogat meg,semmiben sem számíthatsz rá inkább megd*g vkit.EZ KELL?Ha igen akkor edd meg amit főztél,de akkor ne rinyálj.
2016. febr. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!