Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit éreztek nők/férfiak, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit éreztek nők/férfiak, akik megbocsátottátok a párotoknak a megcsalást?

Figyelt kérdés
Nem érzitek úgy, hogy már elvesztette a bizalmatokat? El tudjátok fogadni a gondolatot? (akár testi, akár érzelmi megcsalás esetén.) hogy reagáltatok, és mi vett rá arra, hogy megbocsássatok neki? Utána visszatért minden a régi kerékvágásba, vagy felemlegettétek ezt a hibáját? Milyen érzés megcsalva lenni?

2016. febr. 10. 11:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Sok minden megbocsájtok de a megcsalást azt nem . Ha a szexre már nem vagyok neki elég jó és mással szeszel akkor, menjen a fenébe !
2016. febr. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy menne. De ha mégis, utána olyan gyanakvó és bizalmatlan lennék, hogy rámenne a maradék kapcsolatunk is... Egy szavát nem hinném el. Nem menne már.
2016. febr. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de most főként olyanok véleménye érdekelne, akik MÁR bocsátottak meg megcsalást:)
2016. febr. 10. 12:21
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden ment tovább, néha eszembejutott de ennyi. Illetve egy nagyon erős elvárás afelé hogy kiengeszteljen egy jóideig, meg egyéb dolgok amik nem tűl korrektek, de valamit valamiért.. nem kell olyan komment, hogy nem szeretrm igazán, stb, de egy ilyen szituácio alkalmat ad arra hogy nagyot változtassunk az emberen
2016. febr. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Nagyin fájdalmas volt de úgy èreztem/èrzem hogy szeretem ennek ellenère is.Sokszor eszembe jut ès nagyon megviseli a kapcsolatunkat,mert már nem tudok bízni benne ès fèlek hohy újra ès újra megtörtènik.Mára már színte mondhatnám áll kapcsolat lett,nem tudom mi tartja mèg melletem de már nem birom ezt a kètelkedèst,folyamatosan bantani sem szeretnèm hogy megalázot ès sajat magamat sem akarim lelkinyimorba hajszolni.
2016. febr. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hihetetlen csalodas volt, bar hozzateszem itt egy egyejes reszeg elhajlasrol volt szo. Szamomra evidens volt, hogy adok neki meg egy eselyt, ennek 11 eve es nem baltazta el. Abszolut nem beszelunk rola, nem emlitjuk sehol, szimplan senki nem tokeletes, van ilyen.


Az elso evben voltak fenntartasaim de mivel alapbol nem egy nozos karakter es inni sem szokott igy visszaallt minden a regi kerekvagasba. A baratnomeknel tortent hasonlo, nem valtak el de a mai napig felhanytorgatjak egymasnak meg idegenek elott is.


Az anyosomnak volt egy 5 eve viszonya az aposom mellett,mde az aposom visszafogadta, azota is boldogok.


Van ahol mukodik, van ahol nem.

2016. febr. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%

Igen,bár az csak "csók" volt a srác részéről ,de nagyon fiatalok voltunk bár már fél éve együtt voltunk,azért bocsájtottam meg neki,hogy visszaadjam kamatostul ,és tudtam,hogy ő még egyszer a közeljövőben nem fog megcsalni.

Aztán volt egy több éves kapcsolatom idősebb koromban,bár nem vallotta be a párom,de egyértelmű volt,hogy megcsalt,borzalmas érzés volt ,igazából azért maradtam vele,mert nem vallotta be a megcsalást így azzal nyugtattam magam,hogy meg se történt,bár mindig feszült volt a hangulat és felhoztam újra és újra a témát annyira elvadultak a dolgok ,hogy végül mindketten megcsaltuk a másikat nyíltan és leléptünk.

Aztán olyan is volt,hogy én csaltam meg az illetőt és el is mondtam neki ,ő simán megbocsájtott állítása szerint nem haragudott rám,bár fájt neki ,soha nem hozta fel a témát,nagyon szeretett.

2016. febr. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én már egyszer megbocsátottam egy megcsalást,de nagyon rossz volt!

Állandóan,az járt a fejemben hogy megint megcsal,de ez minden órában!

Féltékeny lettem!

Majd szakitottunk és eleinte nehéz volt,de megkönyebbűlés is.

2016. febr. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
62%

Amikor engem megcsalt a párom, azt hittem hogy itt a világvége. Majdnem teljesen rámentem, hosszas kezelésre szorultam.

Akkor elhatároztam, hogy amíg élek, senkihez sem leszek hűséges, és senki hűsége nem érdekel.

Nyitott házasságban élünk, és boldogok vagyunk, mert jó együtt (is) lenni, lelkileg nagyon kötődöm a páromhoz, de a testemet senki sem sajátíthatja ki, azzal szabadon ÉN rendelkezem!

2016. febr. 14. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!