Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek ha két ember is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha két ember is érdekel?

Figyelt kérdés

Tudom hogy egy mocskos ribinek fogtok tartani de leírom a történetemet hátha valaki átérzi a helyzetemet. Biszex vagyok, pár hónapja járok egy lánnyal aki iszonyatosan messze lakik, konkrétan másik országban. Nagyon megkedveltem, van esze, bármiről lehet vele beszélgetni, megértő és sokszor ugyanazt gondoljuk, a fejembe lát és én is az övébe. Viszont nagyon megvisel a távolság, hogy havonta 1x látom... És kb. 1 hete megismerkedtem egy fiúval, aki tegnap megcsókolt. Azóta vonzódni kezdtem hozzá, de csak szexuálisam, ő viszont kapcsolatot akar és nem tud a barátnőmről.... De tényleg nem vonz máshogy, mert nem túl okos, sokszor nem érti amit mondok és mindenben átadja nekem az irányítást, olyan mintha döntésképtelen lenne... De rohadt jól csókol! És megőrülök a tudattól hogy két embert is hülyítsek, mert a lányt nagyon kedvelem viszont a távolság felemészt, a fiú pedig bármikor eltudna csábítani szerintem...

Nyilván nem járhatok két emberrel de akkor mit tegyek? Kérem a válaszolókat figyelembe venni amiket leírtam itt hosszasan...20/L



2016. márc. 16. 00:41
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Mivel a csaj nem tudja neked betenni (nahát!), nem tudod megcsalni.
2016. márc. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A harmadik szem ***** válasza:
41%
Ha többre tartjátok a kapcsolatotokat, mint egy átlagos szerelem, akkor meg kell, hogy értse a párod, hogy pusztán testi vonzalmad van, és ezt szeretnéd csak kielégíteni, de ettől még mindig ő marad neked a párod.
2016. márc. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
34%

válassz engem!


5/f kutya

2016. márc. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
Most vagy fiatal élvezd ki. Ne érdekeljen, hogy a prolik mit gondolnak rólad. Szóval tedd azt amit szeretnél. 22/F
2016. márc. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Döntsd el,hogy távpárkapcsolatot akarsz, vagy szexkapcsolatot.

Ha döntöttél,tudasd mindkettővel, ne hülyítsd egyiket se.

2016. márc. 16. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Beszeld meg mindkettojukkel a dolgot, hogy biszex vagy es mit erzel iranta es a masik irant.

A leirtad alapjan meg nem vagy ribi, ne is kepzeld be ezt magadnak. Nem jarsz ossze fuvel - faval... .

2016. márc. 16. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!