Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit kéne tegyek, meg kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tegyek, meg kéne csaljam vagy szerintetek hogyan lépjek ezen át? 20 F

Figyelt kérdés

Kicsit több mint fél éve vagyunk együtt a nőmmel aki életem szerelme és én is az övé, nagyon passzolunk egymáshoz és nagyon szép nő (ő 22) és egyszerűen tökéletes, de ő is elmondta és másoktól is tudom, hogy nagyon sok pasival k-rt már, ő 12t mondott nekem de szerintem ez a szám bőven több ennél és ez azért zavar mert én vele veszítettem el és kb nem is tudunk rendesen szexelni mert nekem mindig csak az jár a fejemben hogy már kb mindenkinek nyőgött a f-szán és ettől undorodom (ő ezt nem tudja, mindig előadom hogy nincs kedvem) és dühös leszek és tudom hogy joga volt ahhoz hogy bárkivel lefeküdjön de én hányok tőle, arról, hogy ezt érzem ő nem tud mert nem hozom fel neki meg titkolom mert szégyenlem, de már azon töröm a fejem hogy mikor és kivel tudnám megcsalni, na nem azért mert szeretném vagy mert nem bírok a farkammal vagy mert más nők tetszenek de nem tudnám elviselni hogy 5 vagy 10 vagy 15 vagy akármennyi év múlva (biztos vagyok benne hogy együtt leszünk akkor is) is tudjam hogy én csak egy nővel voltam (aki ő) amíg őt megk-rta minden f-sz és ezek között van olyan is aki a barátja azóta is (a srác nem exe), és üzengetnek egymásnak kb naponta vagy kétnaponta (olvastam az üzeneteiket és tényleg csak barátok bár a srác akarja még a nőmet) és ez olaj a tűzre amitől már lassan falnak megyek és nem tudok aludni sem (többek közt ezért írom ezt a kérdést), attól viszont nem tartok hogy megcsal vagy bármikor is megtenné csak ennyi a bajom és tudom hogy nevetséges vagyok szégyenlem is de én nem tudok átlépni ezen, nagyon nem, már azon gondolkozom hogy meg kell csalnom egy rakás nővel hogy kiegyenlítsem a mérleget és végre megnyugodjak (nyilván ügyelnék rá hogy ne bukjak le) de nem akarom csak kezdem azt hinni hogy ezt kell tennem

Kérlek adjatok valami tanácsot vagy valami okosságot írjatok le ami segíthetne.

A válaszokat előre is köszönöm.



2016. márc. 22. 01:22
1 2
 11/17 Bence_ ***** válasza:
100%

Önbizalom hiányod van. Az ex pasikhoz méregeted magad.

Te vagy a vilag legjobb pasija, döngesd a melled őt meg dugd meg rendesen és legyél elégedett.

Azért van veled mert neki jó veled. Fogadd el, figyelj erre.

2016. márc. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor értelmezzük ezt: ott van melletted a számodra tökéletes barátnő, aki szeret és hűséges hozzád és bízol benne. Ő korábban már több férfival volt, mint amennyit te normálisnak tartasz, (igaz egy pasinak pacsi járna érte) és attól már r*binek lett titulálva, hogy úgy élt, ahogy szeretett volna. Mi is a nem korrekt ebben? Nem csal meg és feltételezhetően az előzőeket sem csalta meg. Ő szeret és veled van, elfogadta, hogy te nem voltál senkivel, te pedig annyira gyerekes vagy, hogy próbálod szexmegvonással büntetni, meg azt tervezgeted, hogy hogyan egyenlíted ki ez a nem létező számlát. Na most, ahhoz hogy ő hány emberrel volt, semmi közöd és jogod megítélni, emiatt dönthetsz úgy, hogy nem akarsz vele lenni, de az nem fair hogy kapcsolatban bünteted (főleg hogy ő nem is tud róla). Szóval lehetséges alternatívák: 1. fogod magad, megjózanodsz, megbeszéled vele és továbbléptek vagy 2. folytatod az egyszemélyes hiszit és szakítasz vele. Most döntsd el, hogy neked ő a fontosabb, vagy a sértett büszkeséged (mert eddig az utóbbi áll nyerésre).
2016. márc. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat, örülök, hogy írtam ide mert sokat segítettetek tényleg
2016. márc. 22. 11:51
 14/17 anonim ***** válasza:
Keress mást ha ennyire nem jó vele, vagy ennyire undorít a tudat, hogy több pasija volt...
2016. márc. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
És kedves Utolsó, köszönöm a válszodat, össze szedem magam és tovább lépek de nem fogom megbeszélni vele, nincs rá szűkség
2016. márc. 22. 11:57
 16/17 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már 10+ pasi, akikkel lefeküdtem mostani barátom előtt. Ugyan ő már nem volt szűz, mikor összejöttünk, de szerintem kevesebb nővel volt, mint én pasival. És? Soha nem csaltam meg senkit, őt se csalnám meg soha, és imádom, hogy pusztán egy simogatással úgy fel tudom húzni, hogy azonnal rámveti magát. Szerencsére ezt ő is értékeli. Mikor szóba került, hogy sok pasival voltam, csak annyit feleltem, hogy kellett a gyakorlás, hogy boldoggá tehessem az álompasimat, aki ő. Ennyi.


Ne kattogj ezen. Örülj, hogy rátaláltál barátnődre, és ahogy korábban is mondták: döngesd meg rendesen, és legyél büszke, amiért meg tudtál fogni szüzen egy tapasztalt, hűséges, számodra tökéletes nőt. Ne akarj olcsó ribizliket dugogatni mellett/helyette.

2016. márc. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

16-os nem a gyakorlás kellett csak kiélvezted, hogy fiatal korodban körülugrálnak a férfiak és ki is használtad. Nincs am ezzel semmi gond rengetegen csinálják és ha nő lennék szerintem én is ezt csinálnám...az már kérdés ,h 30-40 éves kor körül ez az egész megfordul majd.


Kérdező szerintem hallgass a többiekre Valamiért úgy érzem ,hogy ő az első komoly szerelmed. Ugyan így voltam de hülyeség felhánytorgatni a múltat mert 1- semmin nem tudsz változtatni 2 tényleg az ő dolga volt és 3 (ami a legfontosabb) most veled van és szeret! Nem vagy attól kevesebb ,h nem feküdtél le annyi nővel és bár azt hiszed ,h ez örök szerelem lesz ez egyáltalán nem biztos és lesz még alkalmad tapasztalatot szerezni viszont normális és megfelelő társat találni nagyon nehéz ne rontsd el ilyen marhasággal mert baromira meg fogod bánni...ha meg úgy alakul ,h elveszed akkor elég lesz az a tapasztalat amit vele szerzel.

2016. márc. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!