Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti mit tennétek ha megtudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ha megtudnátok hogy a feleségeteknek évekkel ezelőtt abortusza volt?

Figyelt kérdés
Volt egy szeretője egy ideig és terhes lett tőle,titokban elvetette.Régen történt,azóta jó a kapcsolatunk,van már gyerekünk is.

2016. ápr. 16. 18:14
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
51%
Semmit.
2016. ápr. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
65%
Ha csak az abortusz a friss infó, nem a megcsalás, akkor semmi különöset... valszeg átbeszélném vele a dolgot, de ennyi.
2016. ápr. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
72%
Azert ez kicsit fura, hogy nem mondtad el eddig, főleg ha van mar egy gyereketek is. De különösebben nem érdekelne, max az a tény miert nem mondtad el ezt eddig.
2016. ápr. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
68%
Mint a 2.-s válaszoló.
2016. ápr. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
51%
A megcsalás és az abortusz külön-külön is elegendő lenne az azonnali váláshoz.
2016. ápr. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
56%
Hát ez azért így elég vad, hogy házasan, gyerekkel derül ez ki. Ezek után hogy tudsz megbízni benne? Ki tudja, hány ilyen 'kis' titka van még? Ha esetleg szenved miatta, mert nem tudta feldolgozni, akkor vidd el sürgősen pszichológushoz. De ez szerintem megbocsájthatatlan, hogy egy ilyen jelentőségű dolgot ennyi idő után mond csak el a saját férjének. Én innentől kezdve kb életem végéig azon rágódnék, hogy vajon mi van még, amiről nem tudok.
2016. ápr. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
86%
Csináltatnék egy dns tesztet!!!!
2016. ápr. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
57%

Hát érdekes helyzet.

Nem lennék a férj helyében,megcsalták, átvágták.Ki tudja, övé-e ez a gyerek is.

Hasonló történet.Egy fiatal kétgyerekes nő belesik egy nős idősebb pasiba.Hogy megfogja, terhességet hazudik neki(de az is lehet h.tényleg terhes volt),de mivel ezzel se fogja meg magának, "elvetél".A nős pasi a feleségével marad.Anőcske pedig a párjának, akit meg megcsalt, szül egy gyereket.De vajon tényleg a sajátja -e,vagy ez is mástól lett...?


Vannak cifra esetek.nem "dícsérném" meg az biztos...


De hogy derült ki az egész?

2016. ápr. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
68%

Az én kérdésem az, hogy a férj, hogy nem vesz észre semmit sem a terhességből, sem az abortusz körülményeiből, vonzataiból.


a szeretői viszony titkolását tudom, h ezrek megoldják.

2016. ápr. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Akkor már házasok voltunk,de sokat voltam távol.Voltak sejtéseim hogy néha félrelép,gyanítottam hogy kivel,egy ismerősünk fiával,de nem volt biztos,meg hibásnak éreztem magam hogy magára hagyom.Egy-egy alkalomból nem csináltam volna ügyet,főleg hogy nem is biztos.Nem vagyok féltékeny típus,nagyobb gondnak érzem hogy átvert.Úgy derült ki hogy előkerült egy papír,az abortusz utáni ellenőrző vizsgálatról.A gyerekünk évekkel később született,nem érintett benne.
2016. ápr. 17. 13:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!