Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan deríthetném ki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan deríthetném ki, hogy megcsal-e?

Figyelt kérdés
építőiparban dolgozik, egész nap jön-megy. nincs egy fix hely, mint egy irodistának, hogy bemegy 8-kor és 4-kor kijön. sosem tudom merre van éppen, tehát lekövetni nem igazán tudnám... na meg mivel házakban dolgozik, honnan dönteném el, hogy ebbe a házba most dolgozni megy-e vagy éppen megcsalni... a barátja nem hiszem hogy megmondaná ha meg is csal... ha kiderül hogy nem akkor meg tök hülyének nézne mindegyik :D a telefonjából, facebookjáról, viberről, stb... nyilván van annyi esze hogy kitörli ha olyan van.szóval lövésem sincs merre lehetne elindulni egyáltalán.
2016. ápr. 25. 08:42
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
83%
De mibol gondolod/sejted hogy megcsal?
2016. ápr. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
69%
Kérdezd meg tőle. Erre gondoltál már?
2016. ápr. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
csak nem annyira sügér hogy elmondja, erre gondoltál már? :D
2016. ápr. 25. 08:50
 4/26 acelsziv ***** válasza:
85%
Ha ez a gondolat fölmerült, akkor már baj van. És nem biztos, hogy nála van a baj.
2016. ápr. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
1-es, igazából néha így gondolom, néha úgy. nem hinném hogy megcsal, de nem tudom miért, nem bízom benne 100%-osan.
2016. ápr. 25. 08:51
 6/26 anonim ***** válasza:
90%
Ez most vicc? Azért mert építőipar, jön-megy lakásokba, már meg is csal? Én, sokszor napokra eltűnök a pénzkereset végett. A nejemnek mégsem jut eszébe, hogy más nők ágyába járok olyankor.
2016. ápr. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
64%
Ha ez felmerül benned nyilván azért mert szolgáltatsz rá okot. Talán inkább ezen kéne dolgozni nem pedig a pasid után kémkedni.
2016. ápr. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
hm... tehát azért mert nem bízom benne 100%-osan, mert a volt nője is egy hülye kurv., aki mászik rá, akkor már én vagyok a hülye meg én csalom meg. értem... micsoda eszmefuttatás megy itt....
2016. ápr. 25. 09:04
 9/26 A kérdező kommentje:
6-os, az én párom is ezt írná, aztán láss csodát, mégis.... csak ő nem tud róla.
2016. ápr. 25. 09:05
 10/26 anonim ***** válasza:
85%

Nagy baj van nálad. Ha ő is így gondolkodna rólad , te mit szólnál? Amíg ő dolgozik te ki tudja kivel csalod meg? Te miért nem dolgozol? Elfoglalnád magad, és nem menne rá a családi életetek. Mert ennek úgy is az lesz a vége.

" nincs egy fix hely". Pont ott lehetne a leghamarabb megtenni, ahol mindenki tudja hogy a másik mikor, mit csinál és hová megy ki munka közbe. Komoly bajod van neked.

2016. ápr. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!