Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Létezik olyan párkapcsolat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan párkapcsolat, ahol az egyik fél sem csalta meg a másikat?

Figyelt kérdés
Személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi, és nem 1-2 éves kapcsolatokra, hanem legalább 10.

2016. máj. 6. 09:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen

Keresztanyámék

Már vagy 30 éve együtt vannak. 2 gyerek. Boldog házasság. Lakás autó stbb

2016. máj. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ez nagyban függ a megcsalás definíciójától is. Van aki szerint már az is megcsalásnak számít, ha valaki csak szóba áll egy ellenkező neművel, másnak meg csak a közösülés nem fér bele.


Ha az utóbbiról van szó, akkor létezik, szüleim 30 éve alkotnak egy párt, mi a férjemmel sem csaltunk, igaz, mi csak 8 éve vagyunk együtt.

2016. máj. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A szuleim, de rajtuk kivul senkit nem ismerek a kornyezetemben ahol ne csaltak volna meg egymast a felek.
2016. máj. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Sok ilyen párt ismerek. Mi is ilyenek vagyunk 13 éve.
2016. máj. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
20 év elég? Azóta vagyunk házasok és még nem csaltuk meg egymást.
2016. máj. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom,néhány embert ismerek akik elvileg nem csalták meg egymást,vagy csak nem derűlt ki.

Sok olyan párt,házaságot látok ahol v a nő v a pasi v mindkető megcsalta a másikat/egymást. Van akik ennek elenére együtt maradtak és jól megvannak.

Anyámék 30éve házasok,ők is csalták meg egymást,mégis boldogok.

2016. máj. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én felnőtt koromig hittem azt, hogy az én szüleim nem csalták megy egymást. Majd apám vett egy új telefont, én megkaptam az ő régiét, és láttam benne egy sms-t, nem az anyámtól. Tehát ő is megcsalta anyámat, nem derült ki, és azóta is együtt vannak, végül is boldogan.

Mi 7 éve vagyunk házasok, nekem volt egy durva kísértésem, de ellenálltam, férjem még biztos, hogy nem csalt meg. Őszintén, nem vagyok abban biztos, hogy soha nem is fog. De mindent megteszek annak érdekében, hogy ne akarjon, tudom, hogy anyukám nem tett meg ennyi mindent. (tehát minden szexuális vágyát igyekszem kielégíteni a férjemnek, nem játszom a fáj a fejem, fáradt vagyok történetet havi sokszor, hanem, még ha fáradt is vagyok, és közeledik, nem utasítom el, és nem kötök belé, nem hisztizek neki, nem vagyok házi sárkány.) de tudom, hogy még így ls lehet olyan, hogy valaki jön, és elvarázsolja, és esetleg nem tud ellenállni. Hogy mit tennék? Hát attól is függ, hogy a szívét lopnák el, vagy csak egy numera lenne. Az egy numerán még elgondolkodnék, hogy esetleg egyetlen egyszer szemet hunynék felette, de csak egyszer, és csak, ha totál testiség. Aztán lehet, hogy nem, lehet páros lábbal repülne, nem tudom.

2016. máj. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
nem létezik.
2016. máj. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

létezik.


szüleim 38 éve vannak együtt. mindegyik olyan, hogy a megcsalást nem tudná megbocsátani a másiknak.

2016. máj. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
79%

mikor a szülőkre meg egyéb rokonokra hivatkozik valaki, vagy nagyon fiatal még vagy nagyon naiv vagy mindkettő.


a szülők nem kötik a gyerekeik orrára a 20 30 40 év szerelmeit, szexeit.

2016. máj. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!