Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti mit tennétek ha megtudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ha megtudnátok a pártokról hogy meg akar csalni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :-)

Hosszú kapcsolatról van szó, sajnos megtudtam a páromról hogy hétvégén randira készül, miközben velem meg beszélte hogy elmegyünk hétvégén kirándulni,

inkább félre dobja azt amit nekem ígért meg azért hogy máshova mehessen,

elég rosszul élem meg ezt az egészet, nagyon fáj ez a dolog,

és azt nem tudom hogy mit tegyek?

hogyan fejezzem be? ezt az egész kapcsolatot?

mert szívem szerint látni sem akarnám most

mit tegyek? valljam be hogy tudom?

leplezzem akkor amikor oda megy?

vagy elég ha csak én tudom hogy milyen ember ő?

és hagyjam el szó nélkül?

nagyon fáj mindenem ettől az egésztől

szét hullott minden egy pillanat alatt bennem

volt már egyszer egy botlása, és azt nagy nehezen megbocsájtottam neki,

igazából már azóta nem olyan a bizalom, de kapott egy új esélyt amit látom nem szabadott volna,

mondták nekem sokan, hogy " kutyából nem lesz szalonna"

és ez milyen igaz.

nem tudom hogyan zárjam le? égessem be menjek oda?

vagy ne így csináljam?



2016. máj. 11. 09:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben leülnék vele ezt megbeszélni, hogy is van ez. Szerintem az rossz döntés, hogy oda mennél. Korrekt módon megmondod, hogy tudod mi a helyzet.
2016. máj. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha biztos akarsz lenni abban hogy tényleg megcsal, akkor oda kell menned, különben megint lehazudja rólad a bugyit. De ha nincs semmi kétség (nem a meglepetés születésnapi partydat szervezi vagy ilyesmi) akkor legegyszerűbb ha nem alázod meg magad, hanem lelépsz és megszakítasz minden kapcsolatot. Vagy szakítasz sms-ben.
2016. máj. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tegnap nem kaptál elég választ???

Hogy zárd le?? Nem kell drámázni,meg beégetni,tudod jobb lenne a lelkednek,de csak magad égetnéd vele.

Elmegy hétvégére,te meg nembszólsz egy qrva szót sem,csak mire hazaér,már elpakoltad a cuccait/elpakolod a saját cuccaid! Ennyi!

A többit majd az élet elintézi!

2016. máj. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Felejtsd el a leleplezést meg a hülye drámázást. Mondd el neki, és ha akarod, hagyd ott.
2016. máj. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha teljesen biztos vagy a megcsalási szándékában, akkor csomagolj neki össze, és fordíts el a kulcsot utána. Ez esetben felesleges leleplezni, vagy bármiféle drámát csinálni.

Ha nem vagy benne biztos, akkor megpróbálhatjátok megbeszélni, de elég nagy eséllyel kamuzni fog. A leleplezést max úgy játszanám be a helyedben, hogy beavatom a legközelebbi barátnőmet, és arra szervezünk programot, hogy "véletlenül" belefussunk. Aztán csak annyit mondanék, mindenféle jelenet (üvöltözés, csapkodás...stb) nélkül, hogy este pakolja a cuccait, aztán takarodjon.

2016. máj. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :-)
2016. máj. 11. 12:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Igy van az elozo kerdesedre nem kaptal eleg valaszt? Pakold ossze a cuccait mire hazaer.Veletlenul tudtad meg,en elore balhet nem csinalnek.Ha eltelik a napja es nem jelentkezik,epp eleg ok h elhidd amit hallottal rola.Nem kell odamenni es hisztit csinalni.
2016. máj. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
pápá
2016. máj. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!