Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyire természetes dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire természetes dolog az, hogy szeretőt tartanak, alkalmi kapcsolatokkal élnek nők, férfiak?

Figyelt kérdés
2016. máj. 16. 19:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Nekem pl. csak ez vált be.
2016. máj. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Valaki nem képes a monogámiára, szóval szerintem nem természetellenes.
2016. máj. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem néha kell az izgalom, a kaland...de lehet ezt kultúráltan, a párunkal megbeszélve, szabályokat kitalálva és betartva csinálni...
2016. máj. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
47%

Nekem nincs szeretőm :D

De egy két rabszolga van a pincében nekem az jobban bevált.. Hidd el néha még a szerető is ki tud borítani -.-

Na de egy rabszolga hmm :P

2016. máj. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
65%

Lehet, hogy én buta meg primitív vagyok, de más szemszögből közelítem meg a dolgot.

Akik szeretőt tartanak nekik hány órából áll a napjuk?

Ráérnek családdal lenni (amennyiben van) van idejük a szüleikre, ház körüli munkára, esetleg hobbi? Pihenés, mert a melóhelyen elfáradnak. (vagy épp ez pihentet)?

Eddig csak a férfiakról volt szó. Lássuk a nőket.

Házi munka? Gyerekkel lenni? (ha van) Vagy a szerető is játszik a gyerekkel?

Arra nem gondolnak, h mikor lerobbannak, a szerető nem fogja őket támogatni, pelenkázni. Vagy akkor a szemébe tudnak majd nézni a párjuknak? Ennyire képmutató ez a világ?

2016. máj. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
28%

5-ös

Akkor azt tanácsolod, hogy ne legyen részem többé igazán jó szexben, mert az asszony elhízott és/vagy fáj a feje a szüléstől a haláláig?

2016. máj. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
81%
Úgy tartják alapjáraton az ember nem monogám.Bár ez megoszlik szerintem.Szerintem,aki ismeri magát és tudja,hogy képtelen lenne egy komoly kapcsolatra az tartson szeretőt(szeretőket).Viszont az ,aki elkötelezte magát a másikat ne verje már át!Inkább válljanak el,a partner is jobbam járna.
2016. máj. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
teljesen természetes
2016. máj. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Hato. Akkor miért vagy vele?

Mikor felcsináltad gondoltad, hogy nem jár súlyfelesleggel a dolog?

A feje talán miattad fáj!!

2016. máj. 16. 20:41
 10/26 anonim ***** válasza:
47%

9-es

Akkor ha nem tetszik dagadtan a nő, akkor hagyjam el és keressek egy vékonyat?

Tényleg csak kérdezem, akár egy gyerek.

2016. máj. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!