Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerinted a NŐK vagy a FÉRFIAK...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted a NŐK vagy a FÉRFIAK a hűtlenebbek? Mi a tapasztalatod? (Akár saját, akár ismeretségi körből. )

Figyelt kérdés

#férfi #nő #megcsalás #hűtlenság
2016. máj. 23. 21:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
59%
A férfiak, nem mondom, hogy sokkal nyernek, de ők.
2016. máj. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nincs nemi különbség ebben hanem egyéni beállítottságtól függ. Nem vonnék le következtetést a saját környezetemből való mazsolázgatás alapján :)
2016. máj. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
32%
A férfiak verbálisan, a nők tettekben.
2016. máj. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
40%
Egyértelműen a pasik!
2016. máj. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
33%
A nők hűtlenebbek! Ez bizonyított tény. Mégpedig pont azon az alapon, mint ahogy leírták a többiek is azt, hogy a pasik a hűtlenebbek.
2016. máj. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
50%
A pasik hűtlenebbek.
2016. máj. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Érdekes válaszok vannak, azért mindenkinek megy a ZÖLD!
2016. máj. 23. 21:31
 8/24 anonim ***** válasza:
63%
Pff xD a nok a pasikat fogjak mondani a pasikmeg a noket... De most kivetel lesz mert en no vagyok es hihetetlen hogy az ismeroseim kozul rengeteg csaj csalta meg mar a baratjat viszont ez nem azt jelenti hogy a ferfiak kozul nem sok. Sokan vannak ok is de a merleg a nok fele billen :( de ez csak egy no velemenye a sok kozul :)
2016. máj. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Én eddig azt tapasztaltam, hogy mindkét nemnél többen vannak a hűtlenek, mint a hűségesek. A kettő között nem tudnék dönteni viszont.


Amit tudok, hogy én hűséges vagyok férfiként, ugyanakkor az eddigi három kapcsolatomból kettőnél megcsaltak, a legutóbbinál fene tudja, hogy hány másik fiúval.


Azt is tudom, hogy van több férfi ismerősöm, aki megcsalja a párját, de azt is tudom, hogy több női ismerősöm is megcsalja a párját.


Fene tudja. Szerintem ha lenne erről statisztika, akkor közel megegyezne az arány a két nem között.

2016. máj. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
62%
idióta kérdés, mindkét nem ugyan olyan sáros, ez csak megint egy újabb veszekedés kirobbantására jó.
2016. máj. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!