Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Meg mindig bejon neki az exe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg mindig bejon neki az exe vagy tenyleg csak zavarja?

Figyelt kérdés

A baratom egyik exevel kb 6 vagy7eve jart anno... Azota nem beszelnek...nem is talalkoznak..kozossegin sem ismerosok.

A csaj a mai napig tartozik a pasimnak sok penzzel amit anno a pasim nem tudott rajta behajtani es ezert merges a csajra a mai japih.


De ami engem zavar hogyha megyunk vasarolni es ott all a csaj autoja (a bevasarlokp.hoz iozel lakik) es eszrevedzi a pasim akkor mondja h menjunk be a masik bejaraton..mert "jaaaj neee itt eg a hulye..k..va" es engem ez mar annyira zavar... Mast nem mesel rola..max szidja h nem akarja latni sem es haragszik ra a tartozasaert.. De akkor sem ertem mit torodik vele meg ennyire is.


Nost is vasarolunk es kiszurta azonnal ennek az exnek a niveret aki itt penztaros es mondja hogy " jajj itt a tehen tesoja...ne nala fizessunk" es terel isbodebb...


Nem ertem... Minek foglalkozik vele egyaltalan?

Meg mindig tetszik neki a csaj vagy ne foglalkozzak vele mert tenyleg csak utalja es keruli???


2016. júl. 4. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Tiszta lokott noi logika, màr meg ne haragudj. Minden idegszàlàval elfele terel tole, nem feléje. Akkor szerinted akarhat még valamit tole?!
2016. júl. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nyilván azért szidja, és kerüli, mert titkon még mindig szerelmes belé.

Első, ez nem női logika, én is nő vagyok, de szerintem ez inkább szimplán idióta logika.

2016. júl. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy jön be neki, én nőként kerülöm baromira az exem, mert rohadtul nincs kedvem hallgatni a hülyeségeit, ha összefutunk.

A pasid helyében még azért is kerülném, mert ha meglátnám, megverném a pénz miatt...

2016. júl. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezek alapjan pont kizárt dolog hogy bármi mást is érezne iránta a haragon kívül...
2016. júl. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ha tartozik neki akkor hogy a fenébe ne idegesítené. Nőknél lehet, hogy bonyolult, de mi férfiak, ha valakit nem akarunk látni és kerüljük, akkor az úgy van, ez természetes. Legalább kimondja neked.
2016. júl. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!