Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szóljak a nőnek, h. a pasija...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóljak a nőnek, h. a pasija velem készül őt megcsalni?

Figyelt kérdés

faramuci helyzet: pasi párkapcsolatban évek óta (nem házasság, nincs gyerek), de közben nekem küldi a jeleket, h. lehetne több is (egyedülálló vagyok), a nője nagyon szereti őt... női szolidaritásból jelezzem, h. kifelé kacsingat a pasi, vagy fogadjam el a közeledését?

egyrészt bejön nekem, másrészt hányok attól, hogy így viselkedik.



2016. júl. 24. 04:44
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
87%
Tudod ám, hogy ki szólna, a faszit egészen egyszerűen levegőnek nézném, tudomást sem vennék róla . Szakadjon meg az ilyen jellemtelen szemét alak mint a véres hurka .
2016. júl. 24. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
igazad van, csak kezdek beleszeretni sajnos... nem nyomul, nagyon visszafogottan, de határozottan "üzeni" el-elejtett mondatokból, hogy nem jó a kapcsoltuk már, nem boldog, vágyik a szerelemre, szexre... köztünk semmi nem történt még... nagyon nehéz helyzet: ha az agyammal gondolkozom, akkor ez érzelmi megcsalás és árulás a nőjére nézve... másrészt meg tetszik, h. őszinte, hogy elmondja, nem boldog, és velem kedves a beszélgetések alkalmával... nem akarom őt szeretni, de felejteni sem tudok...
2016. júl. 24. 04:55
 3/44 anonim ***** válasza:
91%
Minden pasi ezt mondja,ha meg akar dugni egy nőt,te buta!
2016. júl. 24. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:

nem (csak) dugni akar, igaz szerelemre vágyik!

ne butázz le, nem ismersz!

2016. júl. 24. 06:19
 5/44 anonim ***** válasza:
90%

Tenyleg minden pasi ezt adja elo. Meg a szinglik is, h ne hidd azt, h szemet, h nem jar veled: legyen ideje a tobbi nore melletted. Ez tipikus duma.

Engem mar vertek meg ilyen szituban: a pasinak a noje eszrevett minket valahol. Azota nem kezdek magat foglaltnak vallo, sajnaltato pasival. Tudod, a szerelem mindenre kepes.

N

2016. júl. 24. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem mondd el a nőnek!
2016. júl. 24. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
87%

Ne szólj a nőnek!

Inkább a pasinak mondd, hogyha ennyire "szeret" téged stb. akkor miért nem szakít a nővel? És akkor gond nélkul alakulhatna kettotok kozott a dolog.

2016. júl. 24. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
81%
Milyen kis naiv vagy :D Csak meg akar dugni, de a biztosat sem akarja eldobni közben.
2016. júl. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 Bence_ ***** válasza:
70%

Miért van még abban a kapcsolatban?

Zárja le aztán próbáljátok ki egymást.

2016. júl. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
81%
Dugni akar. Ha nem igy lenne, akkor szakitott volna a novel.
2016. júl. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!