Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek miért szeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért szeret mindenkivel flörtölni? Normális dolog?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm és van barátja már jó pár éve, nem csalta meg csak azt nem értem hogy ha elmegyünk valahova valaki mindig el kezd nekünk udvarolni és ő mindig szereti ezeknek a pasiknak húzni az agyàt, ő azt mond nekem nem akar semmit meg szereti a párját de jól esik neki meg hogy látja hogy tetszik más pasiknak is.Ez szerintetek normális dolog? Mert en ilyenbe sem merek bele menni mert félek hogy kiderul és pedig nem is történik semmi de nem merek ilyenbe bele menni mert félek hogy a párom megtudja kiakadna...előre is köszönöm

2016. júl. 26. 20:28
 1/10 anonim ***** válasza:

Kinél mi a normális. Mindenki máshol húzza meg a határait. Van, akinél ez még belefér, elvégre sem testi, sem érzelmi kontaktus nem történik, viszont, van, akinél már ez is kimeríti a hűtlenség fogalmát.

Nem nevezném nem normálisnak, ha őt ez teszi boldoggá, ettől érzi magát nőnek és ez a párkapcsolatában nem okoz gondot, akkor nem hiszem, hogy vétséget követne el.

2016. júl. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Noren1989 ***** válasza:
100%

Figyelemhiányos, alacsony egoval. Neki mindig kell külső megerősítés arról, hogy igen, jó csaj, mindenki dugná.


26/F

2016. júl. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom nekem meg mindig mondja hogy ne fogjam magam vissza, meg jót szórakozunk nincs ebbe semmi...
2016. júl. 26. 20:40
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát, ha ezt mondja neked, akkor talán mégis úgy gondolja ő maga, hogy helytelen, amit tesz. Vannak, akik szerint mentség az, ha "más is ezt csinálja".


Nem tud róla a párja?

2016. júl. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem tud róla, de konkrétan olyan dolgot nem is csinál, nem csalta meg csak furcsa hogy ha neki is valaki bejön akkor megy a flört...
2016. júl. 26. 20:45
 6/10 anonim ***** válasza:

Fenntartom, amit az előbb írtam. Talán ő is vétségnek gondolja, de nem megcsalásnak.

Sok oka lehet ennek, talán nem kapja meg azt a figyelmet, amire vágyik és így igyekszik pótolni. Vagy attól fél, hogy nem elég szép ahhoz, hogy megtartsa a párját és folyton megerősítésre van szüksége.

Az is lehet, hogy kisebbségi komplexusa van.

Vagy egyszerűen csak ilyen és semmi nem áll a háttérben. Ismerek ilyen embereket, nemtől függetlenül, nem mindig van különleges oka ezeknek a tetteknek, ők egyszerűen csak ilyenek.

2016. júl. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezt személy szerint óriási b*nkóságnak tartom, a másik oldalról: ha én flörtölök, azt komolyan gondolom, és nagyon tudom utálni, amikor a beszélgetés végén benyögi, hogy "van barátom". Akkor talán nem kellene fogadni a nem baráti közeledésemet...
2016. júl. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hát remélem semmi nagyobb dolog nem áll a hatterbe mert ő nekem a legjobb barátnőm, és ha gond van segíteni akarok neki. Köszönöm még egyszer
2016. júl. 26. 20:59
 9/10 Noren1989 ***** válasza:
Elég komoly dolog ez, hidd el.
2016. júl. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó mire gondolsz?
2016. júl. 26. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!