Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Eléggé kínos a helyzet. Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eléggé kínos a helyzet. Mi legyen?

Figyelt kérdés

Üdv!


Sajnos a barátnőm rossz anyagi helyzetbe került, én viszont nem fogom fedezni a hiteleit. Ezért úgy döntött, hogy az interneten fog pénzt keresni, szexchattel (maszturbál a webkamerában más férfiaknak). A dolgunkat az nehezíti meg, hogy egy háztartásban élünk, Ő a másik szobában van, én is itthonról dolgozom. Tehát egész nap együtt vagyunk, dolgozunk. Az Ő munkájával kapcsolatos dolgokat pár évvel ezelőtt tapasztaltam, elég negatív élményekkel. Engem nagyon zavar, hogy egész nap hallgatnom kell, ahogy élvezkedik és maszturbál. Igazából nem tudom eldönteni, hogy tényleg élvezi-e, vagy csak megjátsza magát, de eléggé túlspirált állapotban van mostanában, viszont, ha szexelünk egyfolytában az jár a fejemben, hogy velem is csak megjátsza azt, hogy élvezi... Nem tetszik neki, hogy én az ezáltal generált feszültséget, ami bennem van, úgy adom ki, hogy beszologatok neki, de probálom poénosan előadni, de így sem tetszik neki. Szeretem nagyon ezt a nőt, de úgy érzem, hogy a veszültség tovább fokozodik bennem, ezért jönnek elő belőlem az olyan gondolatok, hogy esetleg szakítanom kellene vele. Aki tudna tanácsot adni, vagy volt / van hasonló helyzetben, és megosztaná a tapasztalatait, azt nagyon megköszönném.



2016. szept. 4. 22:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
Feküdj be mellé, lehet hogy jót tesz az önérzetednek.
2016. szept. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
#2 Tapasztaltam már hasonlót, de szétment a kapcsolatom miatta, valoszinűleg ezért is lettem olyan ember, aki probálja nagyon privátan és titkosan kezelni a szexuális életét.
2016. szept. 4. 22:47
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha pénzt akar ezzel keresni,akkor napi 4-6 órát kell egyfolytában nyomnia a kamera előtt,nem semmi, hogy még veled szexelni is van energiája!
2016. szept. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
#3 Egy hete megy a dolog. A szexet Ő kezdeményezi velem, néha azt gondolom, hogy probál megnyugtatni, máskor pedig azt, hogy a sok cerka láttán felizgul és én vagyok neki az élő gumibráner :D :) Nem vagyok boldog...
2016. szept. 4. 22:57
 5/14 anonim ***** válasza:
49%

Hát,nem hiszem,hogy tul gyakori lenne a penzkeresetnek eme modja...meg kevesebb,akinek parja van,es ezt elturi,elviseli.

Imkabb menjenTescoba arufeltoltonek,akkor bekesseg lesz....

2016. szept. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%
Hát ez elég ... kellemetlen helyzet. Beszéld meg vele, legyél egyenes, mert ez így nem állapot. Mondd meg neki, hogy nem szeretnéd, hogy ezt csinálja, mert szereted és nem szeretnéd hogy az egész internet nézze ahogy maszturbál ... ráadásul pénzért.
2016. szept. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%

Lehet, hogy régimódi vagyok, de ha testéből él, és szexuális szolgáltatással keres pénzt, akkor prosti.

Nem ez a tény önmagában elég lenne, hogy szakítsak vele.


Nem mindegy az sem, miért került rossz anyagi helyzetbe, és ez pontosan mit takar?

De nekem nem jönne be, hogy első gondolata a könnyű pénzkereset a testével. Bármi mást elfogadnék a takarítástól a telefonmarketingig (bár utóbbi sem mindig tisztességes pénzkereset), de ezt nem.


Ha az én csajom lép erre az útra, akkor mehet csomagolni.

2016. szept. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Az beszéltük meg, hogy átmeneti állapot, max 4 hónap lesz, de nem szeretne ez idő alatt külön lenni tőlem. Nagyon türelmes embernek tartom magam, és tratom magam a megbeszéltekhez. Ha nem változik a helyzet, januárban angolosan fogok távozni. Boldog az nem vagyok.
2016. szept. 5. 17:02
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem önmagában gáz, hogy együtt éltek, és hagyod, hogy ilyen módon keressen pénzt, pusztán azért, mert annyira ragaszkodsz az önállósághoz, hogy nem vagy hajlandó kisegíteni. Párkapcsolatban, pláne együttélésnél, nincs olyan, hogy az "ő" problémája és az "én" problémám. A kettőnk jövőjéről van szó akkor is, ha ő kerül bajba, meg akkor is, ha én. Függetlenül attól, hogy a baj nem közös, mindkettőnkre kihatással van.

Égne a képemről a bőr, ha nem segítenék a páromnak, ha önhibáján kívül gondba kerül... Attól meg pláne, hogyha hagynám, hogy így megalázza magát...

2016. szept. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk annyira régóta együtt, hogy én fizessek bármit is helyette. Egyszer már lerántott egy nő engem nem kevés pénzzel, ezért óvatos vagyok, és nem tehetem meg magamnak, hogy segítsek rajta, inkább elhagyom.
2016. szept. 6. 23:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!