Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tennél, ha a feleséged...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha a feleséged megcsalna a terhesség közepén "csak úgy" és nem szeretnéd emiatt a gyereked és a leendő családod mindjárt az elején elveszteni?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék, hogy ítélitek meg -ha belegondoltok- ki hogyan tenné túl magát ezen, mi lenne az utóhatása.

2016. szept. 23. 14:50
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, de ha férfi lennék, és a feleségem ilyet csinálni, az első gondolatom az lenne, hogy a gyerek nem tőlem van. Nőként nagyon életszerűtlen számomra, hogy terhesen kezdjek el félrekacsingatni. Ez akkor fordulhatna elő, ha már szeretőt tartottam volna korábban.
2016. szept. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Miért, ha később veszíted el őket, az jobb?!

Figyelj, ez így nem életszerű szerintem sem. A terhesség közepén már igencsak látszik, hogy nem a csilisbabtól fújódott fel: ki az a pasi, aki így belemegy egy alkalmi szexbe?! Ne legyél ennyire naiv.

Egy nő "csak úgy" nem lép félre, vagy a szex nem jó (és akkor nem tőled van a gyerek se, hanem attól, aki rendszeresen kezelgeti), vagy keresi az utódod (amit megint nem terhesen kezd el).

Inkább csak eddig ügyes volt, és nem bukott le, hogy hónapok óta szeretője van. Te meg nevelheted a gyerekét.


A megcsalás az megcsalás, és nálam azonnal a kapcsolat végét jelenti. Ha terhes, ha nem, ha van gyerek, ha nincs. Az életben többé nem tudnék hozzáérni.

2016. szept. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

"ki az a pasi, aki így belemegy egy alkalmi szexbe?!"

Szerinted nincs olyan férfi, akinek ez bejönne?

És ha nem volt előtte semmi probléma a szexben, csak egy kissé zűr az anyuka fejében a morált, meg a családot illetően? Valamint egy hét különlevés akkor, amikor a várandós anya (tudvalevőleg a 2. harmadban lesznek nagyon kívánósak - persze egyénfüggő is) nagyon megkívánja a szexet és éppen bizalmatlan a jövőjével szemben és hirtelen eldobja a józan eszét és belemegy?

Ha ezek így együtt állnak, így sem tudjátok elképzelni.

Nagyon sarkosnak tűnik a 2. válasz, de hát nem vagyunk egyformák.

Azt elképzelhetetlennek tartjátok, hogy ilyenkor (mikor kiderül) még a férfi vigasztalja a bűntudatos nőt?

Mit gondoltok arról, aki így tesz?

Köszönöm

2016. szept. 23. 16:45
 4/28 anonim ***** válasza:
15%
Ebben az esetben ahogy leírtad valószínűleg jóval elnézőbb lennék,tudva hogy ilyenkor a hormonok is tudnak szokatlan dolgokat produkálni.
2016. szept. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

Na igen, jó lenne tudni, hogy most előtte is volt már szerető a képben vagy egyszeri alkalom volt.

Velem kezdett már ki terhes nő, mert fel volt izgulva, de feleségem barátnője is beismerte, hogy voltak olyan pillanatok, amikor bárkivel elment volna, akár egy focicsapattal is, annyira kívánta a farkakat.

Szar ügy, az egyszer biztos.

2016. szept. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Szia! Én a 7.hónapban voltam, már volt 2 gyermekem. A párom állandóan vidéken volt a szüleinél...oda vitte a fizetése 90 százalékát, míg itthonra semmit sem adott. Kikészültem, kiborultam...gyűlöltem, 4 hónapja ezt csinálta már. Hirtelen kattant meg. Én lefektettem a gyerekeket, és elmentem az egyik exemhez, akivel jóban voltunk, baráti viszonyunk volt. Csak beszélgettünk, tanácsot adott, meghallgatott, semmi más nem történt. A párom azóta is minden nap hozzám vágja, hogy megcsaltam. Hiába mondtam el neki, hogy csak dumáltunk. Én már kész vagyok. Elvárja, hogy ne álljak szóba senkivel, be akar zárni, de nem hagyom. Neki joga van nem foglalkozni velünk, de nekem kuss a nevem. Csak tegyem szépen szét a lábam, és örüljek, ha van kedve hozzám. Ettől még az is jobb lett volna, ha lelép.

Én végeztem vele, és nem egyik másik miatt. Nekem nem kell többet pasi.

2016. szept. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
58%

Mit tennék?

Elhagynám, a megcsalás az megcsalás, mindegy milyen körülmények között történik!

2016. szept. 24. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
56%
Nevetséges és gusztustalan hogy egyáltalán megfordul a fejedben más, mint hogy ott hagyd azonnal.
2016. szept. 24. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
78%

Hát, én 2x voltam terhes, de egyik alatt se éreztem azt, hogy most meg kellene akárkivel is farxkaltatnom magam.Hülyeség mindent a hormonokra fogni...


Ha szexet akart, miért nem veled csinálta?

Nem szoktam ilyet csinálni,hogy szakítást javasolok rögtön, de ez az eset az.A gyerek se biztos a tiéd...sajnos..


Undorító,amit művelt, de az is az aki vele volt,egy terhes nő izgatja fel?

2016. szept. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Tényleg ennyire egyszerűnek tartjátok ezeket a helyzeteket hogy ott kell hagyni ès egy közös feldolgozás helyett egy életen át távolról nevelni a gyerekemet? Aki ezt gondoja annak ennyit számít a saját gxerek család? Inkább az örök rossz viszony? Miért? Mi van a szeretettel megértéssel megbocsátással kiartással, miért " gusztustalan"? Az nehéz... Ez csak egy eset volt a terhesség 1 hete alatt amikor nem találkozhattunk. Nem volt előzménye, a gyerek az enyém és 6 éves már.
2016. szept. 24. 13:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!