Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan lehet újra megbízni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet újra megbízni valakiben, ha már többször elhagyott másért? Van egyáltalán értelme?

Figyelt kérdés
Ő az első férfi, akivel el tudnám képzelni a közös életet, házasságot, gyereket... Mármint el tudtam képzelni. Én vagyok az első barátnője, szexuális kapcsolata is csak egy lánnyal volt előttem. Állandóan piszkálta a kérdés, hogy találhatna e nálam jobbat. Állítólag szerelmes volt eközben, de nekem ezt így nehéz elhinnem kissé. Elhagyott, hogy más lányokkal legyen, de nem tudott elengedni, végül megpróbáltuk a nyitott kapcsolatot, de nem bírta elviselni, hogy más is hozzám érhet, így inkább "visszavett". Nehezen oldódtam fel, nehezen kezdtem újra megbízni benne. Mire teljesen felengedtem, újra kidobott, hogy más lányokkal lehessen... Ezúttal volt is más az életében, és nekem is. Rám mászott egy találkozásunk alkalmával, inkább elengedtem a másik férfit. Azt mondja, kiélte magát, most már biztos benne, hogy nálam jobbat nem találna, vissza akar kapni... Azt hiszem, nem tudnék benne újra megbízni. Van valami tippetek erre az esetre? N/24

2016. szept. 27. 09:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdésedre a válaszom, egyszerűen....SEHOGY.
2016. szept. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Tehát nem te kellesz neki, csak nem talált jobbat. (Egyelőre)

Szerintem erre ne akarj kapcsolatot építeni, mert nem lesz jó vége. Igen gyorsan ott találod magad elvált, kisgyerekes anyaként, aki elb.ta az életét.

2016. szept. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi eszed van, akkor meg is érdemled... mindig megdöbbent, amikor valaki idejön reklámozni az ostobaságát, és utána még tippeket szeretne. Van egy jó tippem a számodra: növessz önbecsülést, és kerüld az ilyen farokhuszárokat. Úgyse fogod, de azért hátha.
2016. szept. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%

Sehogy. Miért is kéne? Nekem nem kéne az életben olyan patkány, aki így bánik velem, akármennyire szeretem. Ja de bocs, nekem van önbecsülésem és tartásom, veled ellentétben.

Minek futsz valaki után, akinek örökre csak pótlék leszel, amikor épp nincs jobb? Szánalmas pincsiként viselkedsz, úgy is bánnak veled. Komolyan ez kell?

2016. szept. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Úgy vélem, az ostobaság nem szinonimája a a naivitásnak, amit legfeljebb magamra aggatnék egy ilyen helyzetben, de köszönöm a visszajelzéseket. Természetesen az agyam tudja, hogy ez jó eséllyel meg fog ismétlődni, de szeretnék bízni benne... Ez tényleg baj? Baj az, ha az ember szeretné elhinni, hogy az emberek változnak...? Nem tudom. Minden esetre a stílus megválogatását ajánlanám mindenkinek, aki tanácsokat osztogat. :)
2016. szept. 27. 10:14
 6/15 anonim ***** válasza:
97%
Baj, mert saját magadat csapod be - immáron sokadszor. Aki nem képes tanulni a hibájából, arra pedig azt szokták mondani, hogy ostoba.
2016. szept. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, hogy mondjak... "Ha egyszer atversz, a te bunod. Ha ketszer atversz, az en bunom.". A te eseted pedig a naivitason mar eleg rendesen tulmegy, ahogyan itt irtak is. A pasi pedig azert akar veled lenni mert epp nem talalt mast. Ne legyenek illuzioid (ezert nem naivitas ez, mert az ezredik alkalommal is ugy nyilatkozol egy ilyen patkanyrol hogy o lehetne a ferjed, gyerekek stb.), aki patkany patkany marad, es csak azert kot ki nalad mindig mert tudja hogy tart szivvel es puncival varod meg akkor is, amikor egy onbecsulessel rendelkezo no mar agyonverte volna a sajat cipojevel, mikozben kihajitja.
2016. szept. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne is haragudj, de ha valaki bekap egy méhecskét, és aztán megcsípi a száját, aztán még ötször megkóstolja a méhecskét, azt te minek hívod? Naivnak?

Nem, ostobának!


Most hiába mosakszol, hogy te csak naiv vagy, és ne nevezzenek ostobának.

Pedig a legjobb az lenne, ha nem akarnád saját magad becsapni, és mentegetni, hogy minden józan érv ellenére miért dobod szét a lábad újra és újra.

És nem, nem változnak meg az emberek. Sem fiatalon, sem később: ebben reménykedni pedig felesleges.


Tudod, erre mondják, hogy az okos más kárán tanul, a buta a sajátján sem. Vond le a következtetést.

Nem vagy buta?! Akkor dobd már ki ezt a hazug, hűtlen, szemétláda barmot, tiltsd le mindenhol, töröld a számát, és felejtsd el a létezését is!!!

Amennyiben ezt nem tudod megtenni, és megint az altested dönt az életedről a fejed helyett, úgy tetováltasd magadra, hogy egy hül.ye pi.csa vagy.

2016. szept. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%

Akármennyire is hazudsz magadnak, ez nem naivitás, ez színtiszta ostobaság. És még kérdezed, baj-e.. Nekem ugyan nem baj, nem engem fognak megint átverni és eldobható taknyos zsepiként kezelni. MEGINT.

Elképesztő, milyen emberek vannak.. néha azt hiszi az ember, hogy nincs lejjebb, aztán elolvassa egy ilyen súlyos idióta kérdését.


[link]

2016. szept. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Titusztitusz ***** válasza:
94%
Sehogy...Szóba sem állsz többet ezzel az alakkal ha rám hallgatol...
2016. szept. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!