Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lelkileg ugyanannyi idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelkileg ugyanannyi idő feldolgozni egy magcsalást egy férfinek és egy nőnek is? Vagy egyáltalán ha megcsalták egymást a felek meglehet ezt bocsátani? Mennyi időbe telik, mire visszaáll az eredeti párkapcsolat? Egyáltalán helyrejön egy ilyen után?

Figyelt kérdés
2016. okt. 11. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen. Nekem pl 1 másodperc.
2016. okt. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hogyan lehetne ugyanolyan mint elotte?
2016. okt. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A fėrjemet megcsalta az első felesėge.Ő 1 hônap mûlva måssal volt, tehåt tûllėpett.Most ő csalt meg engem ( 2.felesėg), kidobtam, 2 hônapja törtėnt, mėg mindig nagyon fåj.Ûgy ėrzem, nem tudom megbocsåtani, pedig prôbálkozik.
2016. okt. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyénfüggő. Mennyire volt szerelmes a másikba, milyen személyiség.

Ha valaki nem jelent sokat, akkor a megcsaláson is könnyebben/gyorsabban átlép. Ha valaki sokat jelent vagy azt hitted sokat jelent, akkor akár évek is lehetnek.

Egy szabály igaz minden esetre, hogy idővel mind semlegessé válik és már csak egy emlék marad.

2016. okt. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Az elmúlt 20 évben mindkettőnknek volt 1-2 kalandja... volt pár rossz nap belőle, de hónapok-évek távlatából inkább csak röhögünk rajta...
2017. jún. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó nektek,én még 7 év múltán se tudok rajta röhögni...:(
2017. jún. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6, pedig tudod milyen vicces, amikor elmeséli egy évtized után, hogy miután én semmi rosszra nem gondolva érdeklődtem tőle, hogy "mi a fenének hurcolsz a táskádban 5 éve lejárt szavatosságú Postinort", utána egy hónapig nem látott a parától?:))) Lehet ilyenen mást utólag, mint röhögni?
2017. jún. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

5-7.Hat igy olvasva igen vicces...Jo hogy tudtok nevetni mar rajta.Valoszinu,en megrekedtem a feldolgozasban,biztos ezt mondta volna egy pszichomokus...

6.

2017. jún. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!