Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha a ferfi megcsalja a baratnö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a ferfi megcsalja a baratnöjét / feleségét, de a felesegevel is szexualis kapcsolata van, az azt jelenti h a szeretö gyenge a szexben, tehat nem jobb mint a feleseg?

Figyelt kérdés

Arra gondolok mikor a feleseggel is fenntart szexualis kapcsolatot.

Ha szerelmes volna valamelyik nöbe , akkor egyiket se tudna megcsalni, nem ?


2016. okt. 19. 22:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem mindkettőt szereti, csak màshogy. A felesèggel fent kell tartani,hiszen akkor gyanùssà válik otthon
2016. okt. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%
Azért dugja otthon az asszonyt is,nehogy gyanút fogjon,plusz 2 punci több,mint az egy :)
2016. okt. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%

Uh...hát...

Szerintem egy megcsalás nem mindig azért történik, mert a feleség nem adja meg azt, ami a férfinek kéne. És ha megcsalja, de a feleségével is lefekszik, nem gondolom, hogy az azért történne, mert a szerető gyenge a szexben. Most képzeld azt, hogy a férfinek vagy egy látszólagosan jó párkapcsolata a feleségével...ha a szerető kielégíti minden vágyát, akkor ezek után hogyan tudná fenntartani még a felesége előtt is azt, hogy minden rendben van, ha nem fekszik le vele egyáltalán? (mert a szeretőjétől megkap mindent...)

Szerintem ez túl bonyolult téma és sok szálon futhatnak az okok és következmények. Nagyon jól látod, hogy ahol szerelem van és ez párosul a tisztelettel, ami nagyon fontos ebben, akkor egyik sem csalja meg a másikat.

Ha a férj szerelmes a feleségébe és tiszteli is, akkor nem csalja meg. Ha nem szerelmes belé már, de tiszteli, akkor sem csalja meg, max elválnak ha nem megy együtt, de addig nem, míg házastársak.

Ha nem szerelmes belé és nem is tiszteli, akkor megcsalja.

Legalábbis ez az én véleményem.

2016. okt. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
58%

Valamit rosszul látsz, de nagyon. Van az, hogy egy másik nőbe, pasiba lesz szerelmes. Akkor a párjától kezd eltávolodni, szexet hanyagolni.

Na de a megcsalások nagy része nem ez. Nincs nagy szerelem, fellángolás, stb. Van egy szexuális vágy, erős szimpátia a másik iránt és szexuálisan szeretnék jól érezni magukat vele. Ilyen esetekben, még a párja az akit szeret, akivel akar szexet. Az a harmadik csak kívánatos, jó vele pár órát együtt tölteni és ennyi.

2016. okt. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem azt jelenti.
2016. okt. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Szerintem ha szerelmes a szeretöbe, nem tud szexelni az asszonnyal es forditva
2016. okt. 19. 22:36
 7/18 anonim ***** válasza:
74%
elég szarul látod egy férfi szerelemmel vagy anélkül is képes megdugni bárkit.
2016. okt. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Nem értem hogyan muködnek ilyen szempontból a ferfiak . Ha egy nö szerelmes a szeretöjebe , nem tud a ferjevel lefekudni , mert be se nedvesedik, ha a ferjebe szerelmes , akkor nem tudja megcsalni .

Nem tudom a ferfiaknak hogy all fel több nöre, akkor ha szerelmes a ferfi , nem valik monogamma?

2016. okt. 19. 22:40
 9/18 anonim ***** válasza:
23%

Előbb írtam, élesen válaszd ketté, szerelem és szex.

Én, mindig is imádtam a párom, de volt hogy egy napon, másik két nővel is szexeltem. Ég világon semmi köze nem volt a szelemhez.

2016. okt. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 kíváncsicska ***** válasza:
49%
Szex nem egyenlő a szerelemme.A szexhez vonzalom kell ( vagy sokaknak az sem). Nem keverendő a két dolog.Az hogy jó a szex a feleséggel az nem azt jelenti,hogy nem törhet rá a vágy hogy mással is lefeküdjön.Ez kicsit összetettebb doog szerintem.De egy biztos,nem mindeninek kell a jó szexhez hogy szerelmes legyen,elég a vágy és a vonzalom
2016. okt. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!