Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyen a 40+ éves férfiemb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Athor kérdése:

Mit tegyen a 40+ éves férfiember, ha két lánya van, meg egy nagyon beteg felesége, aki viszont a facebookon megismerkedett egy másik városban élő pasival, és harmadjára megy át hozzá több napra?

Figyelt kérdés
Ha tudja, hogy az asszony megcsalta? Érdemes még energiát ölni a házasságába? Vagy hagyja, hagy menjen? Épp hogy megszabadultak a váratlanul felbukkant halálos betegség rémétől, ami viszont örökre velük marad... de 22 év az 22 év! Az egész hazugság lett volna? Mert ha hagyja, akkor ebbe nyugszik bele. És még mindig szereti.

2016. okt. 21. 13:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ezek után akárhány évről és akármilyen betegségről van szó és akármennyire is szeretném, közölném vele hogy ha a másik férfival akar lenni akkor legyen vele és maradjon is ott. Én ezek után nem fektetnék több energiát, igaz hogy pocsék érzés meg a szeretet meglenne de azért mindenhol van egy határ. Meg ez arra is vall hogy visszaél a beteg a helyzetével ez nagyon egy ronda dolog.
2016. okt. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
15%
Ha szereti, akkor jót akar neki, tehát vagy elengedi, de ha ragaszkodik hozzá, akkor belenyugszik.
2016. okt. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Huh...Megesik az ilyesmi, ha meglegyinti a halál szele, és rádöbben, hogy ki kell használni minden percet az életből. Nem szép dolog, fájdalmas a családtagoknak, de ettől még az a 22 év nem volt hazugság. Beszélj vele, próbáld meg megbocsátani, ha nem megy, akkor engedd el. Jó eséllyel le fog csitulni, és visszatalál hozzátok.
2016. okt. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

Hiaba adunk neked tanacsokat, mindenkinel mashol van az a hatar, ami utan azt mondja hogy eddig es ne tovabb.


A 22 ev biztosan nem volt hazugsag, de az emberek valtoznak, te is biztosan valtoztal, a feleseged is. Egy sulyos betegseg pedig alapvetoen megvaltoztathatja az embert.


Neked kell eldonteni hogy mi az amit meg tudsz bocsatani, egyaltalan meg akarod-e bocsatani vagy nem, turelmes leszel es adsz idot, vagy egyszeruen elvalsz es kesz.


Es senki nem szolhat meg teged semmiert, akarhogy is dontesz.


Arra figyelj hogy ne forduljon az egesz sardobalasba, a gyerekek orokke osssze fognak kotni titeket, es akkor is meg kell maradjon a normalis legkor, ha elvaltok.

2016. okt. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Az szép...

Amíg beteg volt, mellette voltál, kitartottál, és most, hogy jobban van, ismerkedik mással.

Hát erre nekem nem lenne mentség, hogy meglegyintette a halál szele, meg semmi más sem. Nem hogy örülne, hogy ilyen férje van, mikor a legtöbb férj ilyen esetben farok felvágva rohan valami csitrihez vigasztalódni.


Nem is becsül meg, nem is tisztel, ha az orrod előtt csinálja, és nem is szeret, ha most nem veled akar boldog perceket átélni, hanem más után rohangál.


Nekem ilyen helyzetben nem lenne kérdés, hogy beadjam a válást, és kitegyem. A gyerekek már gondolom elég nagyok hozzá, hogy el tudják dönteni, kivel szeretnének maradni. Ha leülsz velük beszélni, nem fognak ellened fordulni, ettől nem kell tartanod. Sőt, lehet hogy inkább veled maradnak.

2016. okt. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A feleseged mit szeretne?


Egy ember keves megmenteni egy hazassagot.

2016. okt. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Meg kell mondani a feleségnek, hogy ápolni szeretnéd, ha beteg, mert sokkal nehezebb lesz később neki és a gyerekeknek is szüksége van rá. Ha te nem vagy rá hatással, akkor több közeli barátot, rokont meg kell kérni, hogy elmondja neki ezt.
2016. okt. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Es az ilyen noknek van ferjuk...


En megmondanam neki, hogy sajnalom, de ha mashoz jar, akkor nem is kell hozzam visszajonnie. Minden jot az uj kapcsolatahoz, ne vesztegessuk egymas idejet.



Aztan keresnek mast. 22 ev elmult, lehet voltak szep pillanatok, de nem az szamit, hogy mi volt, hanem ami van: azaz a feleseg mashoz jar dugni/ szeretetert/ akarmi.


Nekem a betegseg se mentseg ra. Most akar elni. Hat akkor engem hagyjon ki belole teljesen, ne csak felig. Nem vagyok jatekszer.


Milyen hazassag mar, ahol idegen pasihoz jar az asszonyka tobb napra? Kovetkezo utnal fogja a cuccat es vigye azt is.



Aztan meg ha a kerdezo osszejonne valami novel, ot szidna a kozvelemeny. A no mindig csak aldozat, persze.

2016. okt. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ösztönlény szó szerint, ne alázd magad ilyen nővel. Vágom hogy 22 év meg szereted de ő már nem...
2016. okt. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Tény, hogy voltak vitáink is, de én mindig úgy gondoltam rá, mint az egyik legjobb barátomra. A másik kettő pedig a két lányom; az egyik 21, a másik 16 éves. Kicsi koruk óta egyenlő felekként kezeltük őket, így mostanra nagyon érett személyiség lett mindkettő. Ez az egész őket is megviseli rendesen. Pedig az egyik legfontosabbnak azt tartottam, hogy biztos "hátország" legyünk az idősebbiknek, ő ugyanis már egyetemista. Angol-német tanárin van; nagyon megerőltető, kell neki az itthoni nyugalom és jókedv. Nehéz lesz. :(
2016. okt. 22. 02:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!