Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalásnál miért jellemző,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnál miért jellemző, hogy nem válalják a felelősséget? Szinte mindig a párjukat okolják azért mert félrementek, ez gerinctelenségből?

Figyelt kérdés
2016. nov. 15. 16:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Hat nem tudom. En is meg lettem csalva, aztan mikor kiderult, meg en voltam a szar, mert elhanyagoltam akkoriban (eleg elfoglalt voltam).
2016. nov. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Ez női duma:D
2016. nov. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
egy nőtől nem hallottam azt ,hogy jó megcsalt a párját bocsánat ennyit nem hallottam pedig ismerek pár ilyen történetet.
2016. nov. 15. 16:53
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert aki már megcsal, az egy erkölcsi nulla, akinek nincs bűntudata... viszont a környezete előtt ciki ezt bevallani, és kell hozzá bűnbak.


Én mindkét nem részéről látok ilyet, és egy hányinger az egész. Igen, a megcsalt fél is viselkedhetett rondán, de akkor még mindig megvan az az opció, hogy "te figyelj, Józsi/Kati, ez így nekem nem jó, beszéljük meg", és ha nem történik változás, akkor szakít/válik, mielőtt beújítja a másikat...

2016. nov. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Ez nem csak a megcsalásra igaz, hanem kb mindenre. Nagyon ritka, hogy az ember beismeri a jellemtelenséget. Ha adót csal "azzal nem árt senkinek", ha nincs bejelentve teljes munkaidőre akkor "muszáj, különben nem élne meg" és még sorolhatnám. A megcsalás is csak egy a sorban.
2016. nov. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
8%

#5


De úgy se tégy, mintha lenne feddhetetlen jellemű ember. Nincs. Valami kis vaj mindenkinél van a fül mögött. Max jól titkolja.


Az igazán "echte mindenben tisztességes" embereket élve megeszik.

2016. nov. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk a barátoknak, és az ismerősöknek azt mesélte, azért költöztem el, mert összevesztünk, aztán egy évvel később, mikor összefutottam egy pár emberrel, voltak rácsodálkozások.
2016. nov. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Aki túl jellemes ehhez, az eleve félre sem lép.
2016. nov. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen ember jellemtelen és gerinctelen. Ha mindent megtett, hogy javuljon a kapcsolat, mégsem megy, akkor le kell zárni, s utána új kapcsolatot keresni.
2016. nov. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!