Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért csalja meg valaki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csalja meg valaki a fiata és szebb feleseget, egy idősebb rondább feleséggel?

Figyelt kérdés
Milyen ferj az ilyen?
2016. nov. 23. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az alap sztereotípia, miszerint a fiatalabb, szebb, friss husi miatt k..rnak félre, nem minden esetben állja meg a helyét. Én úgy látom, legtöbbször akkor történik megcsalás, ha a megcsaló fél hiányol valamit a kapcsolatból (és nincs kőve vésve, hogy ez a hiány szexszel kapcsolatos). Nem tudnak kommunikálni, nincs bátorsága elmondani, még ő maga sem tudja, mi a gond, vagy csak szimplán gerinctelen gyűrűsféreg az illető... a lényeg, hogy nem a külsőn és a koron múlik a dolog, nagyon nem. Sokkal összetettebb ennél.
2016. nov. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Na most akkor melyik nö kinek a felesége?
2016. nov. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%

A szépség relatív, mindenkinek más számíthat szebbnek, úgyhogy ez nem mérce.

A többiben pedig osztom az 1. válaszadó véleményét.

2016. nov. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

Gondolom magad tartod szebbnek, és a másikat rondábbnak. Ez azonban egyáltalán nem biztos, hogy így van.


Másrészt a másiktól megkaphat valami olyasmit, amit tőled nem, akár testi akár lelki/szellemi oldalról nézve.



És persze ott van a jó öreg "én még nagy kan vagyok" bizonyítás saját magának, aminél nem az számít, hogy milyen a másik nő, hanem az, hogy sikerült levarrnia.

2016. nov. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Melyik miért, melyik milyen. Nincs rá egyértelmű magyarázat. Tudok olyan esetről, amikor a férfi a feleségénél 16 évvel idősebb nővel jött össze. Hogy ő miért? Mert mindent megkapott az idősebb, rondább nőtől, amit otthon a szép és fiataltól nem. A szexen kívül megbecsülést, tiszteletet, kedvességet, intimitást, gyengédséget, törődést, szeretetet.
2016. nov. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért kedvesem, mert a szépség és a fiatalság nem záloga egyetlen tartós kapcsolatnak sem.
2016. nov. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%

Nalunk a ferjem egy 90 kilos alacsony novel csalt meg (egyejes dolog), mert h o szerette volna kiprobalni, h milyen a szex egy kover novel.

En vekony/sportos vagyok, nincs ezzel baj, merges sem voltam csak elvaltam tole.


Nyilvan azota is probalgatja a dagadt noket:-)))))Viccen tul, mindenkinel van egy ok, a szepseg meg nagyon nagyon relativ..... em mindenki vagyuk szebbre, viszont valaki vagyuk nagyobbra, vekonyabbra bla bla.

2016. nov. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
Azért mert ti szép és vékony nők el vagytok szállva magyaroktól... Mondjuk erről a világ és a férfiak is tehetnek. Mert ti játszhatjátok a jégkirálynőt meg a sok dolog tabu az ágyban erkölcscsőszt akkor is férfiak hada élne veletek. Utána meg a férfinak hiányérzete támad és szenvedni fog a kapcsolatban. Én már minden féle nővel voltam. Ha sportos,szép is és laza az ágyban akkor baromi hűtlen és falja a pasikat. Egyébként meg fadarabok. Voltam 2-3 duci nővel is. Az egyik olyanokat csinált az ágyban, hogy még nekem is sok volt pedig elég perverz vagyok és szinte nincs nálam tabu...39f
2016. nov. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mert a változatosság gyönyörködtet :) és, mert az ember alapvetően kíváncsi!
2016. nov. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!