Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Milyen mentség az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen mentség az, hogy valakinek elcsábitják a barátnőjét, azért csalta meg a pasiját?

Figyelt kérdés
2016. nov. 29. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi van??????????????
2016. nov. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
olyan nincs, hogy elcsábítják, csak olyan van, aki hagyja, hogy elcsábítsák őt!!! Tehát nem mentség, de nem is ez a lényeg ilyen szitukban, hanem az előzmény...
2016. nov. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Noblesse Oblige ***** válasza:
kb ilyen: azért ettem meg egy egész tortát, mert szeletenként magától beugrált a számba! XD
2016. nov. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Naive válasza:

Szerintem valamennyire elfogadható, ha egyszeri alkalom, és magától vallott az illető. Fáj, mocskosul fáj, de én méltányolnám, hogy nem sumákolta el (ha úgy derül ki akár csak egy csók, hogy a csaj nem mondta, netán tagadta, az nálam maradandó sérülést okoz a bizalomban). Maga a kifogás meg tökéletes indok arra, hogy a csaj szemérmesebben öltözködjön. Ezért is nem járnék már olyan nővel, aki nyilvános helyen is szereti kihangsúlyozni a szexualitását. Persze, hogy rányomulnak pasik, ha prosti módjára öltözködik, netán még az italmeghívásokat is elfogadja.


Persze jogos, hogy a csábításnak is ellenállhatott volna, de a magam részéről, egy bulin, ha csak kicsit is ittas vagyok, egy vonzó nőnek kb elég lenne egy váratlan pillanatban a lábam közé nyúlni, és már könnyen lehet, hogy úszna a kontroll. Szóval szerintem a "bűnre vezető alkalmat" is jobb kerülni. Nem hivalkodón öltözködni, hanyagolni az "ártatlan flörtöket", és nem menni a társunk nélkül bulizni, pláne inni.

2016. dec. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 gyilki válasza:
Ilyenkor az van,hogy odamész a sráchoz,lekezelsz vele és : Kösz "haver",hogy megmutattad milyen k.rvám van!
2016. dec. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!