Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Érdemes egy hosszú üzenetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes egy hosszú üzenetben beolvasni neki, hogy jobban érezzem magam, vagy tegyek úgy, mintha nem is érdekelne?

Figyelt kérdés
Ha megcsaltak, és már nem akarok ezek után semmit tőle, viszont jól esne ha ő is szarul érezné magát, jobb, ha leírom neki, hogy milyen utolsó szemétnek gondolom, vagy ne is írjak neki egyáltalán? Igazából alig bírom türtőzteni magam, hogy beolvassak neki, hogy legalább kicsit megkönnyebbüljek. Legszívesebben ezernyi rosszkívánsággal fűszerezve... Ti mit tennétek? ha írnátok, akkor mit?
2016. dec. 18. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt, hogy en is hosszu levelben taglaltam, mit gondolok valojaban, mit miert tettem, bar nem volt a levelben semmi serto, csak egyszetuen ugy ereztem, meg kell vele osztanom azokat a gondolataimat, es szemelyesen mar nem tehettem. Megkonnyebbules vt, utana viszont valaszolt ra es csak foloslegesen egymast vadoltuk es meg tobb haragot szitottunk. Kesobbi alkalmakkal vegulis lebeszeltem magam eme kesztetesrol, mivel konstataltam, hogy semmi ertelme, a lenyegen nem valtoztat, es egyaltalan bekebe kellene egymast hagynunk szakitas utan.
2016. dec. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem írd le magadnak először, de ne küldd el, csak írd ki magadból. Ülj rakta egy kicsit, fogalmazgasd és ha pár nap múlva is el akarod küldeni, akkor küldd, de addigra legalább nem egy dühös katyvasz lesg, hanem jól meg lesz fogalmazva :)
2016. dec. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem írd meg. Legyél szenvedélyes nő.
2016. dec. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Åtmentem ezen.Megīrtam csûnyån, aztån szebben åtfogalmaztam, de nem küldtem el.Jobban fåjt neki, mikor hidegen åtnėztem rajta.

Īrd ki magadbôl, de ne küldd el! A dühöd idővel elmûlik.

2016. dec. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%

A hallgatás jobb döntés.

Írd csak le,de ne küld még el.

Aludj rá egy párat,tisztulni fog a nézeted is.

A harag csak haragot szül,légy óvatos.

2016. dec. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
írd le ide nekünk. :)
2016. dec. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!