Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a párom akkor bennem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a párom akkor bennem van a hiba vagy a fiúm egyszerüen komolytalan?

Figyelt kérdés
7 hónapja vagyok együtt a párommal és kiderült hogy megcsalt én jó voltam hozzá és különben akivel megcsalt még futott is utána bennem volt a hiba vagy egyszerüen mindenkinek más az izlése vagy mért van hogy megcsalják egymást az emberek mert az a valaki job valamibe nekik?
2017. jan. 31. 20:14
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
A párod komolytalan.
2017. jan. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem sokan azért csalják meg a párjukat, mert az nem képes írásjeleket használni; az én farkam legalábbis kapásból lelankad, amikor kiderül, hogy a másik mennyire tudatlan.
2017. jan. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Hű, hát azért az írásképed alapján már majdnem kezdtem sajnálni a barátodat is, de valószínűleg megérdemlitek egymást.
2017. jan. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Német országban jártam ki az iskolákat magyar nyelven tanult nyelv bocsánat a helyes írásért de nem ez miatt regisztráltam az oldalra
2017. jan. 31. 20:49
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Jajj szegenykem, a sok nyelvtannaci... ahhoz kepest nagyon jol beszeled a magyart. :-) A parodban van a hiba nem benned, ha benned lenne normalis ember megcsalas helyett elbeszelgetne veled es tudnal rola ha benned lenne, sot meg segitene is. Ez egy gerintelen fereg.
2017. jan. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az ember nem magántulajdon és nem monogám. Ha viszont sok szexet kapott tőled akkor ő vadász típus és mindig is félre fog járni...39f
2017. febr. 1. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

6# Talán tisztázni kellene az elején,hogy ő nem monogám. Csak sokan erre nem képesek.

Speciel én nem jönnék össze olyan pasival, aki nem monogám de hát ez van.


Kérdező! Nem benned van a hiba hanem a nyomorék exedben. Neki nincs vér a pucájában.

22/N

2017. febr. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A német nyelv ugyanúgy használja a vesszőket, pontot, egyéb írásjeleket, mint a magyar.

Kérdező, nyilván nem a te hibád, hogy megcsaltak, főleg nem egy 7 hónapos kapcsolatban. Sz..r dolog ez tudom, de inkább most derüljön ki, hogy a pasi egy féreg, mint évek múlva, ne adj' isten gyerek(ek) után...

Ne emészd magad, nem te tehetsz róla.

2017. febr. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nem utasítottad folyton el, mikor szexelni akart, akkor nem a te hibád.
2017. febr. 5. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!