Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megölelem, megérintjük egymást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megölelem, megérintjük egymást a fiú barátommal ezt már megcsalásnak titulálhatja a párom?

Figyelt kérdés

Szerintetek ez most megcsalás?


A barátommal megbeszéltük, hogy 16:00 órakor találkozunk majd a városban.

( akkor végzett legutóbb a munkahelyén ) Közben találkoztam a legjobb fiú barátommal akivel

beszélgettem kicsit.

( amúgy véletlen botlottunk egymásba) Nagyon jó viszonyt ápolok a fiú barátommal és már 7 éve ismerjük egymást. Sokszor megölel, megpuszil, szóval az érintés...az, hogy egymáshoz érünk megszokott dolog. Nem léptük a határokat soha!! Amikor megpuzilja az arcom, vagy megfogja a vállamat, nem érzek semmit. Ellenben amikor a párom csinálja ezt az nagyon jól esik és viszonzom az egészet, hozzábújok, megölelem, csók, stb. Most amikor beszéltem a fiú barátommal egy pillanatra megfogta az arcomat és összeérintette az orrunkat. Közben beszélt hozzám. Kicsit vitatkoztunk valamin és utána úgy beszélt hozzám, hogy megfogta az az arcomat és közel hajolt hozzám. Lehet, hogy egy kívűlálló azt hihetné a párom a férfi és együtt vagyunk. De ez nem igaz!! Ő is és én is csak barátként tekintünk a másikra. Nagyon szeretjük egymást, nekem a párom után ő a legfontosabb az életemben, akihez még nagyon kötődök ( nem jobban mint a páromhoz!!!) Na szóval a barátom pont akkor érkezett meg és ezt gondolom láthatta vagy valami. Amikor elénk ért a fiú barátom köszönt a páromnak, kezet akart vele fogni, de a barátom amikor köszönt nekünk csak odéb húzott és a csuklómat kezdte el szorongatni. Nagyon ijesztő volt ahogy nekem esett. Azt kérdezte, hogy mégis mit művelek itt az utcán mások elött, meg mit képzelek magamról, meghibbantam? A fiú barátom közbe lépett, nem mintha bántott volna a párom. Akkor meg veszekedni kezdtek egymással. Nem hangoskodtak!! Csak a barátom teljesen kiakadt, hogy mi a fiú barátommal majdnem egymás szájába jártunk. Hát nagyon nem így volt, messze voltunk ettől. Nem akarom megcsókolni a legjobb és egyetlen fiú barátomat!!! Soha!!! Nincs is rám olyan hatással. Áh!! Soha!!! Nem!!! A párom már ott tartott, hogy neki ront, de visszafogta magát, azt mondta takarodjon el a fiú barátom és nem akarja meglátni a kezét rajtam.


Otthon megbeszéltünk mindent a párommal. Persze nagyon mérges még, vagy dühös..nem tudom...Azt mondta ő ezt megcsalásnak tartja és úgy érzi elárultam őt. Azt mondja bízik bennem, és tudja, hogy nem érzek a fiú barátom iránt semmit. De szerinte a srác többet akar tőlem. Egyszerüen hihetetlen, hogy így gondolja. A párommal 3 éve vagyunk együtt. A fiú barátomat 7 éve ismerem. A két fontos személy számomra ismerik egymást, többször is találkoztak egymással a jelenlétemben. Akkor nem nagyon ölelgetett a fiú barátom, de azt mondta csak azért, mert tudja, hogy mit reagálna a párom. Szóval nem akartam a szerelmemet provokálni, féltékenységre okot adni. Elfogadtam, hogy ez neki nem tetszik. De ha a fiú barátommal vagyok ( abszólút-e nem sűrűn ) akkor mindig feloldódunk és nem feszengünk, nincs semmi több köztünk. Nem érzem azt a bizsergést, se semmi. Csak jól érzem magam vele és szeretem mint egy barátot egy testvért!! És tudom, hogy ő sem érez többet irántam. Neki is volt kapcsolata közben. Jelenleg nincsen, de nem járunk.


Igazából csak arra lennék kiváncsi, hogy ti mit gondoltok minderről?


Nekem ez a fiú csak a barátom.


A párommal töltöm az időm jelentős részét. Nem szoktunk veszekedni sem. Csak néha...néha vannak összezördülések, meg most ez...nagyon szeretem a páromat még mindig szerelmes vagyok. Nagyon rossz, hogy csalódást okoztam neki.


Szerintetek is megcsaltam ezzel a cselekedetemmel a barátomat?


L



2017. febr. 17. 08:07
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj má bele a fordított esetbe: a szerelmedet meglátnád amint egy lány orrához érinti az orrát és úgy magyaráz neki. Ez normális érintkezés egy szimpla barátságban?
2017. febr. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim ***** válasza:
86%

Eddig olvastam el:


"Amikor megpuzilja az arcom, vagy megfogja a vállamat, nem érzek semmit."


Őszintén, akkor minek is csináljátok???

Főleg akkor, ha a barátodat ez zavarja, ami bizonyos fokig érthető is, engem is zavarna, mert fölösleges. Örülünk egy jó barátnak, mosolygunk rá, beszélgetünk vele, érdeklődünk a dolgairól, de nem ölelgetjük és puszilgatjuk. Ez a belső szféra, ami a párunknak van fenntartva. Szerintem...

2017. febr. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 A kérdező kommentje:
Nem zavarna, én nagyon megbízom a barátomban. És tudom, hogy csak barátként tekintene a lányra!! Tehát ebben semmi mély érzelmi töltet nincs, ami olyan lenne mint amikor én és a párom pl megcsókoljuk egymást vagy csak megölelem őt. Amúgy neki nincsen lány barátja, mert nem akar nőkkel barátkozni. Csak fiú barátai vannak!!
2017. febr. 17. 08:28
 4/72 A kérdező kommentje:
Oké, értem mit akartok ezzel mondani, a barátom is ezt mondja. De nekem ez természetes, nem érzek a barátom iránt semmit. Csak szeretjük egymást. Ennyi
2017. febr. 17. 08:29
 5/72 anonim ***** válasza:
76%

Ezt most magadnak akarod bizonygatni, vagy nekünk?

Ne haragudj, de ha az én barátnőm lennél, ezek után nem nagyon lenne miről beszélgetnünk.

Nem arról van szó, hogy ne találkozz a legjobb barátoddal, de például ha egy férfi hozzám ér, megsimítja a hátam, úgy húzódom el, ahogy csak lehet. Mert rosszul érzem magam ettől, mert nekem ez nem fér bele.

Nincs férfi és nő között barátság. Haverság esetleg, de barátság biztos nincs.

Előbb vagy utóbb, de ki fog bukni valamelyikőtökből. Nálunk 10 év kellett hozzá.

2017. febr. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 anonim ***** válasza:
88%

Szinte biztos, hogy a fiú vonzódik hozzád, teljesen tipikus eset, de ez semmit sem változtat a dolgon.


Ha valóban úgy van, amit írsz, és részedről szó sincs vonzalomról vagy megcsalásról, akkor tarts ki emellett és határozottan utasítsd el a párod kiakadását és azt, hogy ilyen agresszíven és durván viselkedik.


Két dolog nagyon lényeges.

1. Semmiképp se erősítsd meg az agresszív, durva, birtokló viselkedését, ne engedd, hogy bűntudatot váltson ki benned, ha valóban nem követtél el semmit, és ne engedd, hogy elválasszon vagy eltiltson a barátaidtól.

2. Tegyél meg minden azért, hogy ne legyen féltékeny. Beszélj őszintén a témáról, ne titkolózz, kérd ki az ő véleményét és erősítsd meg abban, hogy ő kell neked és nem más, amennyire lehet. Ugyanakkor neki is tennie kell erőfeszítést arra, hogy legyűrje a féltékenységét. Ez pedig nem mindenkinek megy.

2017. febr. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 A kérdező kommentje:

Kimutatom a szeretetemet, nagyon szeretem őt és ezt a tudomására hozom. Sok időt vagyunk együtt!!


Nem szokott féltékeny lenni, csak most volt az.

De most azt mondta máskor is az volt, annak ellenére, hogy elötte soha nem érintettem meg a fiú barátomat és ő sem engem, nem pusziltuk meg egymást még köszönéskor sem. Csak beszélgetni szoktunk. De azt mondta az is zavarja, mert úgy beszél hozzám ez a fiú mintha szerelmes lenne belém és felmegy benne a pumpa. Nem láttam a páromon, hogy az is zavarja, ha beszélek a fiú barátommal, nem tudom..szerintem rosszul látja a dolgokat!!! Nem érez irántam semmit a fiú barátom. Csak szeretjük egymást és ennyi!!


Ha ez ennyire zavarja, természetesen változtatni fogok a hozzáállasomon, csak nekem rosszul esik, hogy így viselkedett velem. Kicsit megalázó volt és nem értem miért gondolja, hogy azért, mert ő azt gondolja nincs férfi és nő között barátság, nekem is azt kéne gondolnom.

2017. febr. 17. 09:15
 8/72 anonim ***** válasza:
100%
Számomra ez már sok lenne. Ilyen intim érintkezés egy haverral/baráttal. Nekem is vannak lány barátaim, de velük tényleg csak barátok vagyunk, nincs ölelkezés, se puszi, elköszönünk és ennyi. Nekem nagyon rosszul esne, ha meglátnám a barátnőmet egy másik férfivel ölelkezni, függetlenül attól, hogy nincs közöttük semmi komoly. Van bennem egy kis féltékenység is, de szerintem ennek nincs köze hozzá. Ha a barátnőm velem van, engem szeret, akkor ne ölelgessen, puszilgasson már más férfit...
2017. febr. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 anonim ***** válasza:
24%

Én is átölelem a barátnőimet. Mindegyiket aki benne van. Ezt azoknak írom, akik azt hiszi, hogy azért mert ölelkezik valaki, biztos szerelmes. Azért azt már csak nem hiszitek, hogy mindegyikbe szerelmes vagyok egyszerre.


A barátod buta. Nem azért mert neki nem fér bele! Mint fentebb is írták van akit kirázna a hideg ha más ölelné át mint a szexuális partnere. Ez normális. Azért buta, mert nem fogja fel, hogy az emberek különbözők abban is, hogy mennyire igénylik az érintést és mennyire engednek be az intim szférájukba mást. Talán nem is butának mondanám, inkább gyerekesnek.

2017. febr. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 anonim ***** válasza:
95%
Hat en egy srachaverommal sem akarnek olelkezni meg orrpuszit adni, meg hogy simogassak az arcom... Ezek eleg intim dolgok. Mindegy, mennyire birom oket. Nem csaltad meg egyaltalan, de nem illik ilyen dolgokat muvelni masokkal, ha kapcsolatban elsz.
2017. febr. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!