Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintem megcsal. Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem megcsal. Hogy buktassam le?

Figyelt kérdés

Szerintem a párom(21/F) megcsal.

Az elmúlt egy hónapban nem teszi le a telefont, nem nyúlhatok hozzá, (csak az időt akartam megnézni), elfordítja, előttem nem lép be a facebookba. Rákérdeztem, hogy miért csinálja ezt és folyton terel.

Múltkor felvillant előttem a chat-ablak, és láttam, hogy az exe bugyikat küldött neki(francia állatfigurásat), mire közölte, hogy szólt az exének, ne tegye ezt többet.

Kértem, hogy mutassa meg a beszélgetést, de nem hajlandó.

Szerinte bizalmatlan vagyok és az én hibám.

Elég egyértelműek a jelek, de muszáj lenne megnéznem a facebookját. Nem hajlandó megmutatni. Hulla szerelmes vagyok, és tudom, hogy ha láthatnám, könnyebben ki tudnék ábrándulni. Néha már elülteti a bogarat a fülemben, hogy én vagyok tú bizalmatlan.

Az exe lehordott engem, és hulla szerelmes a páromba, aki mindig beszélget vele.

Nincs semmilyen mód, hogy elolvashassam?

Anno az exem ugyanezt csinálta, de ő megmutatta a beszélgetést, és lebuktatta saját magát, ugyanis ott flörtölt egy lánnyal, akire hónapokig gyanakodtam és mindig közölte hogy nem jelent neki semmit, aztán egyik haverom látta őket ölelkezni. Szóval exem így bukott le.

TUDOM, muszáj látnom. Úgy meg tudnék tőle undorodni egy életre.


2017. febr. 17. 18:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki hogy úgy érzed szükséged van bizonyítékra hogy eloszlasd a sejtèsed hogy esetleg megcsal. Mindenkinek lehetnek ilyen bekattanàsai amikor megrendül a bizalom, főleg ha a múltban már járt így. Kérdd meg hogy mutassa meg mert erre neked most szükséged van. Mondd meg nem veszít semmit ha nincs rejtegetni valója. Ha erre az a válasza hogy nem, akkor szerintem van mit titkolni.
2017. febr. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez baromság.

Akkor se ábrándulnál ki, csak kell a kézzel fogható bizonyíték, mert így nem tudod kidobni.

Pedig elég egyértelmű, hogy mit titkol.


A helyedben megmondanám, hogy tényleg nem tudok bízni benne, így nincs értelme, és hagyjuk abba.

Ennyi.

Felesleges ez a gyerekes hiszti, semmi se lesz jobb, ha lebuktatod.

2017. febr. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Onnan gondolom, hogy jobb lesz, hogy a exemnél utána megszűntek az érzéseim.

Nála is ezt várom.

Első válaszoló, ez megtörtént, de nem hajlandó megmutatni, mert véleménye szerint ez számára megalázó, hogy így nem bízom benne.

2017. febr. 17. 19:46
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam hasonló Szituban, a barátomnak megtetszett egy pultos lány egy olyan helyen ahova sokat jártunk együtt.megszerezte a nevét és bejelölte Facebookon. Mikor a saját telefonomom néztem a kezdőlapot,feldobta hogy ismerősök lettek,felismertem egybol hogy ez az a lány. Számon kertem,bocsánatot kért és kitörölte. Majd pár hét múlva elment nélkülem arra a helyre a haverjaval,másnap megint ismerősök lettek... elvettem a telefonját és megnéztem hogy ő jelölte be a lányt, és rá is irt este,mikor hazaért én pedig mellette aludtam hogy ":)" én összepakoltam a cuccaim és hazajöttem... ezt csak azért írtam le,mert tudom hogy én sem tudtam volna lépni amíg meg nem győzködök az igazamról. Szoktatok együtt aludni? Mikor elaludt esetleg nem tudsz belenézni a telefonjaba? Szerintem ne említsd meg neki hogy el akarod olvasni,mert ki fogja torolni az előzményeket és úgy már nem lesz bizonyíték,ha tényleg igaz a gyanúd:/
2017. febr. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy ilyen helyzetben voltál, ez valami undorító. Alapból is az, de így, hogy mellette alszol...és most hogy vagy?

Sajnos nekem nincs esélyem megnézni, mert le van kódolva, és hetente cseréli a kódot. Illetve, ha meglátom, rögtön megváltoztatja.

2017. febr. 17. 20:08
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
"Az exe lehordott engem, és hulla szerelmes a páromba, aki mindig beszélget vele." És ezek után még vele vagy??
2017. febr. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igen, mert találkozni nem találkoztak, és az első exével is beszélgetett, aki sosem zavart, mert egy aranyos kedves lány volt.

Gondoltam eleinte, hogy itt is túlspilázom, de nem.

2017. febr. 17. 20:23
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az is fura hogy ahogy írtad gyakran változtatja a kódját. Ennek oka van. Szar helyzet mert érthető hogy megakarsz győződni róla hogy mi a helyzet. Persze az is érthető hogy ha ártatlan akkor rosszul esik a bizalmatlanságot, de ha nem lenne takargatni valója akkor megmutatná akkor is ha utána megértődik. Tudhatná hogy a viselkedése olaj a tűzre és ha megmutatta volna és ártatlan akkor már túllennének a dolgon.
2017. febr. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem már ennyi bőven elég lenne egy szakításhoz. Mit érsz vele ha lebuktatod? Ha nem szeret akkor jobb ha te teszed meg az első lépést és te dobod, mert az sokkal szarabb érzés lesz ha lebuktatod és azt mondja viszlát... ilyennel minek maradnál?
2017. febr. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hetente cseréli a kódját? Nem te csinálsz ügye ebből hanem csak reagálsz a viselkedésére.. Egyszerűen ne érdekeljen, hagyd ott ne higgye, hogy bárkivel bármit...
2017. febr. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!