Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek ha képtelen vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha képtelen vagyok elhinni a barátnőmről, hogy megcsalt de minden jel arra utal? 21/F

Figyelt kérdés

Több mint egy éve vagyunk együtt a legnagyobb boldogságban de komolyan mondom, én nagyon figyelmes vagyok vele és ismerem már legalább 10 éve tudom, hogy boldog legalábbis eddig azt hittem. Sosem veszekszünk, mindenkinek van saját tere nem mászunk egymásra de azért nagyon sokat vagyunk együtt, főleg Ő szokta nagyon erőltetni, hogy mindig találkozzunk ha pár napig távol vagyok már nagyok rossz kedve lesz és folyton írogat, hív hogy menjek át hozzá. A szex is nagyon jó mindig napi többször csináljuk ha alkalom van rá.


Igazából ő tényleg jobban függ tőlem mint én tőle, pedig én is nagyon ragaszkodó típus vagyok, ezért is nem értem egyáltalán ezt az egészet. Szinte csak közös képeink vannak fent nála a közösségi oldalain, én vagyok a háttérképe a telóján, komolyan nagyon jó a viszonyunk és semmi jelét nem láttam ennek.


Az történt, hogy -ő még a szüleinél lakik- mikor átmentem hozzá tök váratlanul pár napja hozzá délután mert tudtam, hogy csak ő van otthon akkor ugye bementünk a szobájába szokásos, ő pedig ki ment kaját csinálni én pedig teljesen véletlenül amikor levettem a nadrágom és kiesetek a zsebemből az aprók akkor kerestem őket az ágy alatt és találtam egy férfi boxert. Be volt dugva az ágy alá, és tuti, hogy nem az enyém. Annyira lesokkoltam, hogy nem hoztam szóba neki, próbáltam kiugrasztani a nyulat a bokorból még be is szólt, hogy furcsa vagyok és minek kérdezek ilyeneket.


Beléptem a facebookjába pedig sosem szoktam, ő sem tudja, hogy tudom a jelszavát mert eddig tényleg nem léptem be soha. Ott találtam egy ismeretlen csávóval való beszélgetés "foszlányt" mert törölve lett nemrég a beszélgetés illetve nyilván nem akkor beszéltek és azt először szóval tuti törli ezeket. Csak pár sor volt és nem találtam semmi olyat, de azért furcsa volt. Pl azt írta neki a srác, hogy "na majd ha átjössz cica ;)" meg elköszönésnél puszi.


Az a legrosszabb, hogy én semmit nem vettem észre ebből, és én egyszerűen képtelen vagyok róla elhinni, hogy ilyet tenne velem. Semmi oka nincs rá. A srác nem néz ki jobban mint én, fogalmam sincs honnan ismerheti azt se tudom ki ez. És azt sem tudom, mégis mikor találkoznának vagy egyáltalán hogy mer az a srác oda menni amikor ő együtt lakik a szüleivel és nem létezik, hogy barátnőm oda merte volna vinni a srácot elvégre a szülei szinte mindig otthon vannak. Teljesen ki vagyok akadva fogalmam sincs mit tegyek. Volt már pár kapcsolatom, még 3 éves is és egyszerűen úgy érzem most én tényleg semmit nem rontottam el. Nem értem egyszerűen. Ráadásul képtelen vagyok kinézni belőle, hogy ezt tegye én egyszerűen nem ilyennek ismerem.

Mégis mit csináljak?


2017. febr. 17. 19:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
:( Nagyon nagyon sajnálom. Úgy látszik, hogy igazad van, én mindenképp szembesíteném vele a tényeket kertelés nélkül..mert ezek azok, egyértelmű tények. Értelmes srácnak tűnsz, nem ezt érdemled (bár senki, de ilyenkor mégjobban összeszorul a szívem).
2017. febr. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyúld le a srác boxerét.Mosd ki.Vedd fel és majd egyik nap mitasd meg a b.nődnek hogy milyen jó új boxered van.Lehet kapcsol.Majd szembesítsd.Sajnálom...
2017. febr. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

ó bakker:(....

a 2. ötlete nem rossz.

azért majd írd meg mi lett.

2017. febr. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
#2 ötlet jo, de szerintetek egy gatya annyira személyhez kötött, hogy arrol ismerszik meg?
2017. febr. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Boxer és boxer között vannkülönbség.Én pl csak testhez símulót veszek fel.Általában fekete színűt...
2017. febr. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
*van különbség...
2017. febr. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Huzd a fejere a boxert es hagyd ott.
2017. febr. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ki az a hülye amúgy, aki otthagyja másnál a fehérneműjét? Nem tűnik fel, hogy majdnem odacipzározza a péniszét a farmerhoz?
2017. febr. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szembesítsd mindenféleképpen! Akkor biztosan észre veszed a viselkedésén , hogy mi az igaz!! Sok sikert és kitartást.
2018. febr. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
tényleg,mi lett a vége kérdező?
2018. febr. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!