Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van itt olyan, aki megcsalta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki megcsalta a párját, de megbánta? Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Párommal már jó régen együtt vagyunk, és ő az úgymond dominánsabb a kapcsolatban. Ez az utóbbi időben eléggé sértette a hiúságomat, főleg hogy ő vonzó nő, de én meg már kicsit mackósabb vagyok. Viszont a közelmúltban adódott egy alkalom, amikor lefeküdtem egy közös ismerősünkkel. Először jó érzés volt, de már bánom, mert párommal előtte mindig őszinte volt a kapcsolatunk, nem voltak titkaink egymás előtt. Nem szeretném elveszíteni. Mit tegyek? Nagyon sz4r embernek érzem magam.
2017. febr. 17. 21:31
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
47%
háhá én is ugyan ebben a szituban voltam :D aztán felemésztette a kicsi kis lelkemet és elmondtam és szétmentünk, kicsit később kiderült hogy ő már hamarabb megcsalt a szomszéddal xd
2017. febr. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon jól érzed. Szar ember vagy.
2017. febr. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
31%

Akkor végülis most jobb a kapcsolatotok mint volt. De csak jobb, nem jó. Úgyhogy dolgozzál rajta, most már egy tapasztalattal több van, és látod, hogy mi az ami nem segít.


Nem kell ebből nagy ügyet csinálni, már csak azért sem, mert önbeteljesítő jóslat lesz: szerinted akar a párod olyannal lenni, aki szar embernek érzi magát?

2017. febr. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
2%
Negyedik, ötödik nő után már fel sem veszed a dolgot.
2017. febr. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
77%

Nem értem a lepontozást.

Mentegetheted magad, hogy "Jaj így megbántam, jaj úgy megbántam", de újra megteszed majd.

Mondd el a párodnak hadd találjon magának egy FÉRFIT!

2017. febr. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
78%
Szóval akkor a helyzet az, hogy ő egy bomba nő, te meg dagadt vagy, és úgy háláltad meg, hogy még így is veled van, hogy kúrtál az első nővel aki hajlandó volt széttenni neked a lábát. Csak gratulálni tudok. Nem, nem szar ember vagy. Az ember szó elég hízelgő rád nézve, inkább hívnálak patkánynak.
2017. febr. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
60%
De miért pont egy közös ismerősötökkel??😫 Ez farkashiba. Meg annyira nem is gusztusos. Inkább lett volna egy teljesen idegen.. 30/N
2017. febr. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
92%

"az utóbbi időben eléggé sértette a hiúságomat, főleg hogy ő vonzó nő, de én meg már kicsit mackósabb vagyok"


1. Sérti a hiúságodat, hogy van egy jó nőd, nem, hogy örülnél neki és hálát adnál érte, hogy veled van.

2. ha dagadt vagy, fogyjál le, ne siránkozz, mert ez csak szánalmas

3. nem így kell önbizalmat növelni

4. ostoba vagy, remélem a nődet egy jobb pasi dugja most is éppen, mert elhanyagolva érzi magát a disznó párja mellett.


Szívesen!

2017. febr. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
0%
8-as, nagyon szép lista, de azért benne van ebben a nő is, lásd "már jó régen együtt vagyunk, és ő az úgymond dominánsabb a kapcsolatban"
2017. febr. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Kilenceske! Es akkor rogton a megcsalas a megoldas??!
2017. febr. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!