Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek megcsal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsal?

Figyelt kérdés
Azt hiszem megcsal a párom.. mostanában folyton a telefonját bújja és ezelőtt szinte nem is érdekelte.. mikor ki megy a szobából pl. Inni akkor is viszi magával a telefont és ezt eddig soha nem csinálta. Mikor be megy a fürdőbe fél órákat van bent mikor általában 10 percnél soha nem volt tovább eddig bent plusz egyszer rá nyitottam az ajtót mikor állitólag pisilni ment és nem csinált semmit csak a telóját nyomkodta de nagyon zavarba jött és ki is viharzott a fürdőböl.. nem tudom mit csináljak facebookon biztos hogy nem beszélhet a csajjal ha van egyáltalán mert tudom a jelszavát ö pedig nem hülye nem ott fog vele beszélni szóval nem tudom hogy tudhatnám meg h megcsal? 🙁

2017. febr. 20. 18:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

miért nem közlöd vele őszintén és nyíltan hogy mi a problémád?


beszélgess el vele. ha nem vagytok őszinték egymáshoz, akkor akár már most szét is mehettek, akár megcsal téged, akár nem.

2017. febr. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Már próbáltam vele beszélni erről 2-szer is de csak kiabált rám..
2017. febr. 20. 18:45
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

tehát ha kiabált, akkor az azt jelenti, hogy tényleg rejteget valamit, hisz kérdésedet máris támadásnak véli. ahelyett, hogy higgadt maradt volna.


készülj fel, hogy nem sokáig lesztek egy pár, jobb ha te szakítasz

2017. febr. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Megcsal
2017. febr. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztos lehetsz benne, hogy vagy készül rá, vagy már meg is tette. Ha már normálisan megbeszélni sem lehet vele a helyzetet, én nem húznám az időmet.
2017. febr. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hmmmm köszönöm a válaszokat 😓😔
2017. febr. 20. 19:01
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én már a kiabálás miatt is kidobnám, mert értelmes ember ilyesmi miatt nem kiabál. Hab a tortán, hogy valószínűleg megcsal, és a telefonja (illetve a másik lány) foglalkoztatja akkor is, mikor veled van.

Küldd el a búsba, inkább ne rabolja az idődet, ha már ilyen a hozzáállása.

2017. febr. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Hat sajnos eselyes a megcsalas. Pont ugyanilyen "tuneteket" produkalt az exem anno..
2017. febr. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne olyan hülye hogy Fb-on beszél vele? Hát az üzeneteit csak ő látja meg akivel beszél.Sztem is megcsal, vagy készül rá.De vaj van a fülije mögött.
2017. febr. 21. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Attól is függ neked mi a megcsalás...Azért mert bújja a telefonját, nem biztos hogy megcsal fizikailag.

Persze lehet, hogy nő van a dologban, de az sem kizárt, hogy csak flörtöl vele interneten, és neki ez elég.


Én sose csalnám meg a páromat, de bizonyos határig szoktam flörtölni mással. Persze amint érzem, hogy a másik fél kezdi komolyabban venni a flörtöt, akkor visszatáncolok, mert már az elején tisztázom hogy ez a részemről csak egy kis "játék".


VISZONT! amíg nincs bizonyítékod, hogy más lánnyal beszél, addig én nem ítélkeznék. Nem tudom mióta vagytok együtt, hány évesek vagytok, stb...de lehet akár az is, hogy neked szervez valamit a háttérben (lánykérés, szülinap vagy temetés- utóbbi természetesen vicc). Itt nem ismerünk, se téged, se a párod. Ezt neked kell tudni, te ismered a párod innen a legjobban, hogy mit nézel ki belőle.

2017. febr. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!