Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Milyen esetben fogadod vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esetben fogadod vissza a parod ha megcsalt?

Figyelt kérdés
Van aki visszafogadja mert annyira szereti hogy nem tudna elkepzelni nelkule az eletet. Es van aki nem fogadja vissza, mert nem szereti elegge hogy ezen tullenduljon. Velemenyek?
2017. febr. 20. 18:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

" Es van aki nem fogadja vissza, mert nem szereti elegge hogy ezen tullenduljon."


És ő mennyire szereti a párját, ha megcsalta?

Innentől kezdve nincs miről beszélni.

2017. febr. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
"Es van aki nem fogadja vissza, mert nem szereti elegge hogy ezen tullenduljon." - ma valahogy extrem sok marhasagot olvasok ezen az oldalon :').
2017. febr. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
De miert? van ilyen.
2017. febr. 20. 19:08
 4/18 A kérdező kommentje:
Ha nem vele akarsz elni visszafogadod. Ha nem akkor meg nem.
2017. febr. 20. 19:08
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen esetben, és nem azért, mert nem szeretem hozzá eléggé (ez a mondatrész, amit írtál, hülyeség), hanem mert az ilyen nem érdemli meg, és mert ha ilyetz csinál, akkor épp ő az, aki nem szeret.
2017. febr. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Megcsalás után nem lesz bizalom akárki akármit mond. Nincs mentség, nincs kifogás. Nem szeretett elégé, ha képes volt ezt tenni. Innentől kezdve meg az a hülye aki visszafogadja a másikat ne adj isten még sír is utána mert hiányzik. Sose értettem az ilyen drámát.
2017. febr. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 kolosszus22 ***** válasza:
100%

Nem fogadom vissza, ennél nagyobb az önbecsülésem. Ez nem szeret- nem szeret kérdése, mindenkiből ki lehet ábrándulni és ki lehet belőle szeretni ha okot szolgáltat rá és lehet később olyat találni és szeretni aki majd megbecsül. Millió ilyen kérdés van már itt, mindenhol csak ugyanazt tudom mondani: aki megcsal az nem tisztel és nem szeret, ezt ne meséljem be nekem senki...ott egyéb érdekek és kedvezőbb feltételek miatt akar csak visszajönni az adott személy,a biztos pont miatt. Aki meg elhanyagolással, rossz kapcsolattal próbálja megmagyarázni a megcsalást, az meg megint csak egy szerencsétlen, ha szar a kapcsolat és nem tudják megoldani akkor ne csaljon hanem szakítson és keressen olyat akivel működik.

29F

2017. febr. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Saját magunkat is szerethetjük annyira, hogy nem maradunk egy olyan ember mellett aki minket nem (eléggé) szeret.
2017. febr. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
91%

Azt áruld el, hogy mit tudsz szeretni egy olyan emberben, aki megcsal, megaláz, fájdalmat okoz neked?

Szerinted ez a szerelem??

Hát nem. Ez kapcsolatfüggés, önértékelési zavar, vagy mazochozmus. De semmi esetre sem szerelem.


A kutya se azért csóválta a farkát, miután verést kapott, mert szerelmes a gazdájába, hanem mert egyedül életképtelen. Vagyis ha te a megcsalást megbocsájtod, akkor gazdád van, nem párod, te pedig egy kutya vagy, és nem ember.


Akit szeretsz, azon nem osztozol. Ezért fáj a megcsalás, és ezért természetes (egészséges mértékben!) a féltékenység.

2017. febr. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nemrég volt itt egy olyan kérdés, ahol a kérdező barátnője először tapasztalta az alkohol káros hatását, ott én voltam az egyik, aki azt mondta hogy fogadja vissza. Szerintem abban az esetben én is bevállalnám, de egyébként nem sok egyéb esetet tudok elképzelni.
2017. febr. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!