Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szex az exszel és nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex az exszel és nagyon bonyolult helyzet! Nagyon elítélendő?

Figyelt kérdés

Kérlek ne ítélkezzetek nagyon. :(

23 éves lány vagyok és 2 éve vagyok együtt a párommal, de néha összefutok exbarátommal mert csak vele tudok kiélni pár olyan dolgot amit a barátommal nem mert ő hallani sem akar róla.

Szeretem a barátomat, de egy idő után frusztrálva érzem magam szexuálisan ezért havonta, kéthavonta összejárok egyik exbarátommal akivel meg tudom csinálni extrémebb vágyaimat (ezt most nem szeretném részletezni).

Ilyen szempontból mennyire elítélendő dolog? Nem akarok szakítani mert nagyszerű férfi és pont ezért teszem azt amit. Tudom, hogy ha elfojtanám és "jó kislány" lennék mellette akkor idővel nagyobb lenne a feszültség ami sokkal rosszabbat tenne a kapcsolatomnak mint ez amit jelenleg teszek. A szex is jó vele csak azt nem szeretné amire én nagyon vágyom és az exem meg tudja adni.

Nem könnyű együtt élni a bűntudattal, de mérlegeltem és úgy láttam, hogy még mindig így a jobb, idegennel meg nem akartam csinálni hiszen nincs harag közöttem és exbarátom között.


Csakhogy, itt jönnek a bonyodalmak! Úgy veszem észre, hogy exem egyre jobban kötődik hozzám, máshogy néz, máshogy érint meg mint kezdetben és ez kissé aggaszt. Iránta is érzek még valamit amit én magam sem tudok megmagyarázni. Nem szeretnék vele összejönni de szeretem mint embert, sok közös van bennünk és, ha egyedülálló lennék akkor talán még el is tudnám vele képzelni a dolgot. Ő viszont mint mondtam egyre jobban belém szeret újra.



Mit kellene tennem? Szakítsam meg vele a kapcsolatot és találjak másik szexpartnert akivel.. vagy adjak neki egy esélyt? Félek, hogy nem tudnám szeretni ugyanúgy mint régen, átverni meg nem akarom. Úgy látom, hogy ha így folytatódik minden akkor mindkettőt el fogom veszíteni.


privátokat nem kérek köszönöm!



2017. febr. 22. 21:43
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%

Barátod tudja, hogy összejársz az exeddel?

Mert ha nem, akkor nagyon elítélendő. Nem elég, hogy lefekszel mással, de még hazudsz is neki. Gondolj bele, hogy fordított helyzetben te mit éreznél. Nem lenne baromira megalázó?

Ha neked nem elég a baràtoddal a szexualitás akkor ez a kapcsolat úgyse fog sokàig működni. Úgy szeretnél majd tőle gyereket, hogy közben mással jársz össze? Vagy ezt hogy képzeled el?

Az már mellékes, hogy pont a exszel találkozgatsz, ami szerintem rosszabb, mintha egy idegen lenne. Teljesen egyértelmű, hogy érzel iránta valamit, hiszen ha szingli lennél akkr el tudnád képzelni magad vele. Ez már érzelmi megcsalás is.

Szerintem hagyd ott a barátodat, mert ezt nem érdemli meg. Menj vissza az exedhez vagy keress valakit, aki mind érzelmileg, mint szexuálisan ki tud elégíteni.

2017. febr. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
68%
Mik azok a vágyak?:) 30/N
2017. febr. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
96%

Fuggetlenul, hogy no vagy ferfi az illeto, a megcsalas egy vegtelenul gusztustalan dolog, ami altalaban onzo, empatiara keptelen jellemre utal. Ne uj szexpartnert nezzel, hanem hagyd ot a parodat, utana azzal basszol ossze-vissza akivel akarsz. Nem vedd el tole azt az idot, amit azzal tolthetne, hogy vki olyat keres maga melle aki szereti, becsuli, tiszteli. Nem kell a vilagnak meg egy kiabrandult ember.


22/N

2017. febr. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
87%
Ott a piros pöttyös labda nálad 3-as! Egyetértek.L34
2017. febr. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
75%

Engem is csak ezek a "különleges" vágyak érdekelnek.

Lány vagyok, párkapcsolatba, tehát nem foglak bombázni a privikkel, csak kíváncsivá tettél.

Szóval szívesen meghallgatnám mik ezek én is.

2017. febr. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
76%
Ha ez nem kamu, akkor egy fogad legyen, az is fájjon te ótvaros r/banc.
2017. febr. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

1# 3#

Tudom, hogy nehéz ezt elhinni, de tényleg szeretem a párom és egyszer tőle szeretnék gyereket is. Részemről ez pusztán a szexről szól. Önző dolog de a kapcsolat rovására menne bármit teszek jelenleg.


Sajnálom, de a szexuális dolgokba nem szeretnék belemenni, fantáziátokra bízom! :-)

2017. febr. 22. 22:13
 8/34 anonim ***** válasza:
85%
Remélem lebuksz a párod előtt és otthagy a francba :'D egy értelmes férfinak nem kell egy ótvaros r.banc aki a háta mögött félrekúr már ilyen fiatalon.
2017. febr. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
23%
Ez hülyeség. Ha igazán szeretitek egymást akkor biztos vagyok benne, hogy a különleges, extrém vágyaidat is elfogadná a párod. De így esélyt se adsz neki, inkább megcsalod. Lehet, hogy neki is tetszene.
2017. febr. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
89%

Ez nem szeretet, hanem birtoklasi vagy. Teljesen kulon dolog.

A "csak szexben" pedig nincsenek erzelmek.

De mindeyy, a magadfajtaknak lehet magyarazni, egyszer bebuksz, de rossz vege lesz

2017. febr. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!