Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért nem vagyok boldog ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vagyok boldog ha szeretem?

Figyelt kérdés
A párommal 2 éve vagyunk együtt. Amikor összejöttünk még nem voltam túl az előző kapcsolatomon, de aztán nagyon megszerettem őt és bármit megtennék érte. Úgy érzem ő az aki megfelelő arra hogy leéljem vele az életem. De nem vagyok boldog. Fél éve kezdődött, hogy újra találkozgani kezdtem az exemmel és végül sajnos megtörtént. Azóta is tart a viszonyunk. Viszont a páromat nem akarom elveszíteni. Miért vagyok ilyen önző? Vagy miért nem vagyok képes elhagyni a páromat? Szeretem egyáltalán vagy csak ragaszkodok hozzá?

2017. febr. 24. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Te a jelenlegi barátodat biztos, hogy nem szereted. Különben nem lenne viszonyod az exeddel.
2017. febr. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy ilyen önző?Fene se tudja,de a jelenlegit nem szereted.Viszont ex annál inkább bejön.Szakítani mindenképp erdemes volna.Aztán hogy az exel leszel vagy valaki mással azután az majd kiderül.
2017. febr. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A mostanit 100000% hogy nem szereted.Ez inkább ragaszkodás,megszokás stb..

Szakits vele,aztán majd alakul valahogy.

2017. febr. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A többiekkel ellentétben azt mondom: a jelenlegi pároddal nem kell szakítanod, az exedet kellene lelkileg lezárnod, ennyi az egész. Az hogy ki kit szeret meg nem szeret, az folyamatosan alakul nem lehet feketén fehéren meghatározni. A múltat nehéz lezárni, ezért jött a képbe az ex.
2017. febr. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel az exet sem kell lezárni békűltek már ki exek...Hisz nem minden fekete-fehér.
2017. febr. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
+Az nemvalódi boldogság mikor valaki másra is van igényed..Sztem de ez nem feltétlen ban így.
2017. febr. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát azért az hogy nem egy alkalmi szex volt és meggondolatlanság( bár az sem mondanám normálisnak épp, mindegy is), hanem egy fenntartott viszony x ideje, amit te döntöttél..

2 kérdés:

Miért gondolod, hogy szereted?

Miért vagy közben az exeddel?


Önismeret, és megtudod..

2017. febr. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bizonyára a két ember ad ki egyet. Egyikben ez a jó, a másikban az....Exednek ez az állapot jó? Nem akar komoly kapcsolatot veled?
2017. febr. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!