Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek helyén való hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kriszprime kérdése:

Szerintetek helyén való hogy a barátnőm megcsalt a legjobb barátjával? Én beteg voltam miközbe ez történt. Felajánlottam neki hogy ha eldobja azt a barátot akkor folytathatjuk.

Figyelt kérdés

Én megpróbáltam mindent bele adni a kapcsolatunkba hisz szeretem még mindig és nem akar elvesziteni de nem akarja eldobni azt a férget sem.

19/F



2017. febr. 24. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem téged választ az is egy döntés.

Magyarul nem kellesz eléggé.

Ilyenkor kell emelt fővel és méltósággal távozni.

2017. febr. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"Felajánlottam neki hogy ha eldobja azt a barátot akkor folytathatjuk." - Komolyan ennyire semmibe veszed magad? Ennyire semmi önbecsülésed? Ezek után nem tudom mire számítanál, nem lehet egy olyan embert tisztelni, aki saját magát nem tiszteli.


Ebben a sztoriban mellesleg a féreg nem más, mint a kis lotyó barátnőd.

2017. febr. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De szeret sezerelmes belém csak mintha kimosták volna az agyát .... nem ismerek rá ... Az igaz barát igazán szétbaszta a kapcsolatunk
2017. febr. 24. 12:56
 4/9 A kérdező kommentje:
Hogy lehet egy ilyen "barát"-ért eldobni a pasimat??? Ezt nem értem nincs értékrend a fejében ...
2017. febr. 24. 12:57
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Legalább magadnak ne hazudj basszus. Ha szeretne és szerelmes lenne beléd (és most az, hogy mit mond, teljesen lényegtelen), akkor nem lépett volna félre ilyen pofátlan módon és később nem választotta volna a srácot.

Nincs itt semmiféle agymosás, csak egy viszkető punci meg egy egybites ösztönlény r-banc.

Legközelebb az ember tetteit nézd, ne a szavait, amikor el akarod dönteni, mit jelentesz számára.

2017. febr. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
igazság ! Köszönöm
2017. febr. 24. 13:07
 7/9 Költőnő? ***** válasza:
100%
A barát, ha jó egy kapcsolat, nem tud semmit szétbaszni. Azt max ti tudjátok megtenni.
2017. febr. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tud választani, akkor egyszerű : te őt ne válaszd!
2017. febr. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnalom ami tortent! De ne hidd el kerlek, hogy szerelmes beled vagy szeret teged. Dobd ki nincs mas ut! Nagyon sajnalom. En is nagyon lagyszivu ember vagyok ha a baratnomrol/paromrol van szo nem tudok nemet mondani es bocsajtottam mar meg megcsalast de hiba volt. Mar sosem tennek ilyet. Tanulj masok hibajabol es ne hagyd hogy tonkretegyen a lany. Koptasd le de gyorsan.
2017. febr. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!